Osm měst Středních Čech a dvakrát Prahu navštíví během srpna a září lídr České pirátské strany Ivan Bartoš v rámci předvolební FreeRide tour. Společně s ním vystoupí legendy české hiphopové a elektronické scény jako James Cole, MessenJah, Jan Vrobel (GnostaG), Dj Lynx, selector Boldrik, Vůdůkrů nebo Rastafari DJ’s. Zahájení pirátské kampaně proběhne v pátek 4. srpna v Uhelna Club & Restaurant v Praze.

„Rozhodl jsem se oslovit své známé, umělce a lidi, kterých si vážím, aby podpořili mou středočeskou kampaň. Výsledkem je myslím hodně zajímavý mix účinkujících, kteří se různě prostřídají na jedenácti pirátských zastaveních v kraji,“ říká Bartoš. Výběrem interpretů cílí Free Ride tour na mladší generaci. I když to neplatí absolutně. Koncerty jsou přístupné všem, kdo projeví zájem.

Další informace o tour budeme postupně přidávat do skupiny Pirátská FreeRide tour 2017. Přidejte se do ní, ať vám žádná novinka neunikne…

“Svoboda je pro mě v první řadě stav mysli, ale chci žít ve světě, který umožní její zdravý rozvoj,“ říká James Cole. „Když už je celkem nevyhnutelný, že tuto republiku může reálně vlastnit koncern Agrofert, bude se mi o něco klidněji spát, pokud bude ve sněmovně Ivan,“ dodává Jan Vrobel (GnostaG).

ADRESA

Štefánikova, 18/25, 150 00 – Praha 5, Open: 20:00

DOPRAVA

Metro B: stanice Anděl, směr Újezd ​​(5 min pěšky)

Stanice tramvaje: Arbesovo náměstí / 6/9/12/20 /  Noční spoje: / 58/59

Vstupné je na všechny koncerty pochopitelně FREE!

O autorovi

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Související příspěvky

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*