Jedinečná one man show, při které Rocky Leon zastane celou kapelu, to budou moci shlédnout a samozřejmě také poslechnout návštěvníci Majálesu Ostrava, kde 12. května 2017 vystoupí.

Rodák ze San Franciska, který pendluje mezi Kalifornií a rakouským Salzburgem se postaral o největší pozdvižení trackem „Quit your whining“, kdy sám, brnkáním si na ukulele, pluje lodí propojující ostrov Vancouver s Washingtonem. „Jednoduchá, ale chytlavá písnička, která mi zní v hlavě doposud. Už se na něj těším,“ dodává Barbora Žembová, jenž má na starosti dramaturgii Majálesu Ostrava.

Pokud tedy chcete zažít neopakovatelný zážitek, pohlcující barevný mix rocku, reggae, hip-hopu a ska, které odlehčí vaše každodenní starosti a učiní vás alespoň na chvíli o poznání šťastnějšími, doporučujeme vám tohoto chlapíka. Jeho zručnost a samozřejmost, se kterou ovládá veškerá hudební zařízení, jež při své produkci používá je nepopsatelná. Veškeré zvuky dělá opravdu sám. Nic nepouští z počítače.

Přijďte se nabít pozitivní energií a oslavit život s one man show kalifornského rodáka Rockyho Leona 12. května na Majálesu Ostrava. Zaručujeme vám, že se máte na co těšit, protože i my se těšíme!

Již potvrzeni interpreti Majálesu Ostrava 2017:
WOHNOUT, Zoči Voči, Paulie Garand, We on the moon, Rocky Leon, Invasion, Mathiass O’zana, Joe Hard, Priest

Předprodej vstupenek na Majáles Ostrava byl spuštěn!
http://www.tickito.cz/cs/majales-ostrava-2017/

První vlna – limitovaná edice: 150 Kč pouze online
Více informací naleznete na www.majalesostrava.cz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*