Úspěšný slovenský rapper Kali vydal začátkem dubna svoje nové, v pořadí už sedmé, album. Nechybí na něm samozřejmě hity jako Wanna Live (ze spolupráce s Peter Bič Project) nebo úspěšný singl Nikto. Kali také vyrazil na turné po České republice a také v létě bude možnost jej u nás vidět.

Album NIKTO obsahuje celkem 22 tracků a hned několik výrazných hostů ze slovenské hudební scény. Mezi nimi například: Slipa, Miky Mora, Tomáš Jedno, Dominika Mirgová, Peter Bič Projekt, Viktor Špak nebo dvojice Ricco a Claudia. Ve slovenském éteru aktuálně boduje právě singl Wanna Live s Peter Bič Project. Minimálně stejně tak úspěšný byl i track Nikto, který má na kanále YouTube nyní přes dva miliony views.

„Singl Nikto vystihuje mě jako osobu, celé tohle album a taky pocity, které mám ze všeho, co se kolem mě děje. Jednoduše mi/nám nikdo nemůže určovat, co máme a nebo nemáme dělat,“ vysvětluje Kali. Základní rozdíl v porovnání s předchozí deskou vidí Kali ve výběru hudební produkce a od toho se také odráží i způsob, jakým je podán text. „Myslím si, že tohle album je uvolněnější, drzejší a vtipnější. Porovnat se nedá s žádným předešlým,“ dodává Kali.

Kali vyrazil na turné po Čechách a nevynechal ani brněnký prestižní prostor Sono. 13. 6. vystoupí v Táboře (Kotnov), 19.6. v Hradci Králové (Festival Park) a 27. 6. jej čeká Ostrava. Aktuální seznam koncertů naleznete na Facebooku Kaliho.

Kali, Peter Pann

A díky nám ve spolupráci s hudebním webem Championship, kterému velmi děkujeme! Vám nabízíme soutěž, kde můžete vyhrát jedno ze tří unikátních alb Nikto od rappera Kali!

A co pro to udělat?

Pravidla soutěže:

Stačí být fanouškem u nás na RapCity.cz Sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz aspoň dva tracky z alba Nikto, na které byl natočen videoklip.

Do předmětu dej název Kali + tvé jméno na facebooku. Nezapomeň do zprávy taky uvést jméno a adresu, kam popřípadě výhry máme album zaslat.

Soutěž končí 14.6.2015


 

Správná odpověď:

Wanna Live, Amatér, Viac To Nejde, NIKTO, Stratený čas, Mýlia sa, Jackpot, Diamond Race

Výherce:

Silvia Ludrovanová – Veľká Ves nad Ipľom, Antonín Běrka – Holice, Miroslav Trumpeš – Nedakonice

Gratulujeme!!!

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*