O akci Cocktus Night Open Air 2015 jsme Vás už informovali začátkem kalendářního roku. Už touhle dobou říkali promotéři, že tahle akce bude psát historii a to z toho důvodů, že se akce protáhne do dvou dnů.
Tuhle akci chystá Rádiová show Cocktus Night, která přináší jeden ze svých legendárních mejdanů a ten proběhne 17 a 18. července v klubu Modrá Vopice. Asi největším magnetem na tuhle show bude dvojice ŘezníkDesade, který jedou pod společnou značkou Sodoma Gomora. Ti makají na nové desce a určitě Tě na téhle akci nepřipraví o jejich zatím nejnovější singl Chcípni! Pak se předvede David Saint, Candymane a Murphy. O začátek a konec akce se postarají DJ Príma, Saym, JTQ, Mkay, Safari, Kahy a Jaro Vacek.
V sobotu bude hlavní hvězdou uskupení Hentai Corporation. Dále vystoupí CTM a Limbo Planet. Jako DJs se představí Krekr, Príma a Dr Styx.
Vstupné:
1 den = 150 Kč
2 dny = 250 Kč (v předprodeji 200 Kč)
Afterparty = 50 Kč (23:00 – 5:00)Další info najdeš na FB událostiAle díky nám se na tuhle akci můžeš dostat zdarma. Dva z Vás dostanou po jednom lupenu.

Pravidla soutěže:

Stačí být fanouškem u nás na RapCity.cz Sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz slovo SDÍLENO.

Do předmětu dej název Cocktus Night Open Air 2015 + tvé jméno na facebooku. Nezapomeň do zprávy taky uvést jméno a adresu, kam popřípadě výhry máme zaslat lupen.

Soutěž končí 5.7.2015


Výherci:

Jan Vondra – Praha 9
Jaromír Staněk – Kladno

Gratulujeme!!!

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*