Určitě jste si u nás povšimnuli, že jsme Vám na konci roku 2014 představovali novou Česko – Slovenskou street značku, která se jmenuje ELKLASIKO.

Tato značka byla založena roku 2013 a charakterizuje se street oblečením a přitom se snaží tvořit módu budoucnosti. Pokud se podíváte na jejich stránky www.elklasiko.com tak semnou musíte souhlasit, že se jim to daří. Jejich výhodou je, že se snaží držet ceny v rozumných mezích, ale na kvalitě textilu to není vůbec znát, ba naopak. Kvalita textilu je jejich prioritou!

Zde máte menší rozhovor, kde se Vám ELKLASIKO představí:

Čím se odlišujete od jiných značek?

Určite śtýlom, robíme predovšetkým street clothes, ale v blízskej budúcnosti dá sa povedať že už v letnej kolekcii tohto roku sa objavia high fashion kúsky, ktoré tak ako na Slovensku tak v čechach su takmer nedostupné.
Dnes je kvantum značiek, každy raper si robí vlastný merch, a však každý kupuje tie isté handry od výrobcu, preto sa lišia len v logách a grafike. Snažime sa priniesť niečo iné a nové, oficiálne fungujeme pár mesiacov, takže ľudia sa ešte len dočkajú…

Plánujete třeba i nějaký jiný zaměření než jsou trika a mikiny?

V predaji máme okrem tričiek a mikín už aj tepláky a nohavice. Zameranie pomaly rozširujeme.

Co vím, zatím fungujete díky eshopu. Plánuje se do budoucna kamenný obchod?

Určite plánujeme, kamenný obchod s vlastnou značkou nie je tak jednoduchý ako napr. predavať už zabehnuté veci,.. Keď bude sortiment dostatočný bude aj showroom.

Kde Vaše značka vzniká?

Začali sme postupne od výrobcov oblečenia zo zahraničia. A však od letnej kolekcie 2015 začína výroba na Slovensku. Od prvotného nápadu až po finálny produkt.

Je možné ve vašem e-shopu nakoupit i z Čech?

Samozrejme, bežne posielame aj do čiech. Dodacia doba je 2-3dni. Chystáme aj českú verziu stránky, 2015.

Jaký jsou celkový plány do budoucna?

Plánov je kopec, ako sme už spomenuli je to hlavne kamenná predajna, a robiť kvalitné veci dostupne aj pre bežnych ludi.

ELKLASIKO

A teď ta dobrá zpráva pro Vás. RapCity.cz si pro Vás společně s ELKLASIKO připravilo soutěž o jednu mikinu z nové limitované kolekce KLASIKA*90 UNISEX/vhodné i pro ženy. Samozřejmě je čistě na Vás, jakou si vyberete velikost a jakou zvolíte barvu.

A co pro to udělat?

Pravidla soutěže:

Stačí být fanouškem jak u nás na RapCity.cz tak u ELKLASIKO. Sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz – „SDÍLENO“. Do předmětu dej název ELKLASIKO + tvé jméno na facebooku.

Soutěž končí 8.3.2015


Vítězem se stává –  Tamara Freshka Piačková

Tímto výherci gratulujeme!!

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*