Poslední dobou patří mezi nejpopulárnější a nejvyhledávanější kapely uskupení YZO Empire. Logic, Jimmy Dickson, Lvcas Dope, Jackpot a CBCH.

A tihle všichni přijedou 27.6 do Příbrami do Clubu Aréna udělat pořádný bordel a předvést svoji šílenou show! Ale to nebude všechno, co budete moct ten večer vidět. Ukážou se i naděje příbramské scény a o nabitý program se taky postará DJ z Kanady, který v Příbrami vystoupí v rámci svého evropského turné a kterého spousta z Vás možná zná – ABSTRAKT SONANCE!

Mimo něj bude připraveno dalších 5 DJs – Public (Hip-Hop), Meli (DnB), Famboi (Dubstep), Magenta (Dubstep), Ice Boy.

Dorazí taky pražská skupina DOTS a jako speciální host bude Aryanne u které se můžete těšit na křest debutového videoklipu. Ta má v současné době dobře našlápnutou kariéru. Kromě zpěvu se věnuje i produkci, kterou můžete slyšet v její nové skladbě. Je toho připraveno daleko víc. Na stagi se za celý večer vystřídá více než 20 vystupujících hned několika žánrů.

A teď je tu šance pro Vás! My Vám nabízíme 2 volné vstupy na tuhle jedinečnou akci.

Arena club

Pravidla soutěže:

A co musíš udělat, abys dostal jeden z lupenů? Stačí jen sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz tvoji nejoblíbenější skladbu od YZO a proč. Do předmětu dej název YZO + tvé jméno na facebooku. Soutěž končí 25.6 2014

foto credit matejrohr.com

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*