V rámci společných alb se ven dostalo jedno z nejočekávanějších releasu letošního roku. Říkáš si, který? Deska Blakkout vycházející pod hlavičkou Blakkwood Records.

Na ní se podílelo několik ostřílených interpretů a to Sharlota, Fosco Alma, Renne Dang, Refew, Protiva, LD, Jay Diesel a Viktor Sheen. Každý z nich má na svém triku nespočet desek, ale tohle je jejich první společný dílo. Blakkout oficiálně vyšlo 9.11 2016 a na něm se nachází i několik hostů: Ben Cristovao, Ezy, Radikal a Ironkap z Troublegangu. Hudební produkci obstaral Fosco Alma, Ceha, Leryk a DOM.

Dalo by se říct, že na desce se makalo od roku 2014, kdy to odstartoval klip Monstrum a až letos to vygradovalo ke kvalitní desce Blakkout. Skladeb, které byly obohaceny o klipy, bylo víc a to třeba Chimaera, Já a Ty 2, #Blakkout a teď nejnověji Drakk.

Křest alba proběhne v Pražském klubu Roxy dne 14. 12. 2016, kde se můžete těšit i na speciální merch určený pouze pro křest alba. Živě vystoupí Fosco Alma, Viktor Sheen, Renne Dang, LD, Sharlota, Refew, Jay Diesel, Protiva + hosté. Lístky jsou v předprodeji v síti Ticketstream

Pokud ještě nemáš objednanou desku, určitě zavítej sem, kde mimo desky Blakkout najdeš i různý merch.

blakkout-cover

My Vám, společně s Blakkwood Records, dáváme možnost si o dvě o desky zasoutěžit.

Pro zapojení do soutěže nám stačí na email soutez@rapcity.cz napsat odpověď na otázku „Napiš nám aspoň tři sólové desky od interpretů, kteří se podílí na desce Blakkwood Records – Blakkout“

Jako předmět zprávy použij název Blakkout a nezapomeň do zprávy taky uvést jméno a adresu, kam popřípadě zašleme desku.

Soutěž končí 4.12 2016


Desky získává: Michala Štědronská a Patrik Mészáros

Gratulujeme!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*