Ahoj ahoj, i přestože moje maličkost nestíhá psát tolik článku, jako tomu bylo dřív, neznamená to, že nic nedělám. Právě naopak. Pozoruji, skenuji, schvaluji, domlouvám atp… A od doby, co tohle dělám, jsem si všimnul, že jsme web který svým čtenářům (fanouškům) poskytuje ohromné množství soutěží. Někdy mám pocit, že jsme v tom dokonce na první příčce. A to je super, protože my to děláme pro lidi, tedy pro vás.

A nemůžeme zůstat pozadu, proto tady máme další soutěž. Tentokrát to bude o album legendárního českého rapera MC Jelínka. Jeho nynější alterego je Pablo Diablo. Ten se svými kapelami vydal spoustu desek a vinylů. No a dnes můžeš vyhrát jedno z posledních CD´s Pablo Diablo XIII.

Pravidla soutěže:

1) Buď fanouškem Rapcity na Facebooku
2) Buď fanouškem Everydays labelu na Facebooku
3) Odpověz na soutěžní otázku.
Otázka bude jako vždy velmi jednoduchá. Tedy dnes vlastně o něco málo těžší, ale každá bystrá hlava bude znát odpověď. Takže napni oční bulvy a pozorně čti soutěžní otázku.

V jaké kapele Pablo Diablo působil? Tentokrát budeš mít na výběr ze 3 možností.

A) Divnej Postoy
B) Dezrechts
C) Prago Union

Správné odpovědi posílejte na email soutez@rapcity.cz. Do předmětu emailu napište „Pablo Diablo.“ Nezapomeňte nám poslat do zprávy navíc i váš FB profil.

Soutěž končí 31.4. 2015.

V případě, že nevyhraješ, nezoufej. CD si můžeš koupit v digitální formě zde, ale mít orignál je vždycky víc. Takže soutěž a sleduj novinky na Everydays.

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*