Jméno Separ poslední dobou cloumá hudební scénou. Ale není to myšleno tak, že by za sebou měl nějaký skandály, ale že tento slovenský rapper v těchto dnech vydal album Pirát.

Pokud se vrátím úplně na začátek, tak jeho tvorba začala roku 2001, kdy s Damem začal tvořit první nahrávky. Na to vznikla skupina DWS (Dame, Wrana, Separ), která se po šňůře koncertů a po neshodách rozpadá. Po roční pauze vzniká DMS. Roku 2009 nastupuje na scénu Gramo Rokkaz a první Tape Gramo Rokkaz – Manifest (2010). V roce 2011 jako DMS vydává album „Čo sa stalo? A téhož roku i velmi diskutovaný diss track Si zvonil?! na Radikala, kterým se Separ lidem zaryl do podvědomí. V roce 2012 přišlo podle mnohých jedno z nejlepších alb na Česko – slovenský scéně, který pojmenoval BULDOZÉR. Tímto albem stylově zboural celou scénu a ukázal, jak se má dělat rap.

 A letošní rok Monsignor Separ vydává již zmiňované album Pirát, se kterým objíždí kluby a to je šance, přímo pro tebe!

11. dubna Separ zavítá se svojí pirátskou live show do Příbrami do Arena Clubu! Ten nám daroval lístky do soutěže a tímto jim děkujeme! Kdo neví, tak klub se nachází přímo v centru města, kde se poslední dobou schází to nejlepší z naší CZ/Sk scény! Tyhle akce nesou název King of Rap Party a po dvou úspěšných akcích to bude se Separem vol. 3. Před nimi na první dvě akce zavítal Hugo Toxxx a Ektor s DJ Wichem.

Pravidla soutěže:

A co musíš udělat, abys dostal jeden ze čtyř lupenů? Tak za prvé, sdílej článek u sebe na zdi. Za druhé, přidej si na fanpage RapCity. A za třetí, napiš nám na email soutez@rapcity.cz minimálně dva hosty, které má Separ na desce Pirát. Do předmětu dej název Pirát + tvé jméno na facebooku. Soutěž končí 7.4 2014.

https://www.facebook.com/events/256851294494795/?notif_t=plan_user_invited

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*