Od loňského léta jsme podporovali tvorbu rappera Spota a producenta Emerese, kteří pracovali na společné desce Tommy Gun.

Spot pochází z Jižní Moravy konkrétně z Blanska, které leží kousek od Brna. Hudbě se začal věnovat už v roce 2003, tehdy ještě jako beatmaker dává dohromady skupinu SW. Krátce na to začíná psát i texty a rapovat. Od té doby se hudbě stále věnuje stejně jako Emeres, jehož začátky se datují do stejného období. Vzhledem k tomu, že se Spot i Emeres potkávali a vystupovali na stejných lokálních akcích, netrvalo dlouho a začali společně spolupracovat.

Ovšem až po několika letech vytvořili společnou desku s názvem Tommy Gun. Kromě Emerese, který produkoval všechny beaty, naleznete na desce i další zajímavá jména jako je Dante Saliven, který se Spotem tvoří také skupinu SW a který přispěl rapem rovnou do dvou skladeb, talentovaná zpěvačka z Anglie Scarlett Quinn, kterou jste mohli vidět např. v soutěži anglické verze X Factor a DJ Flux, který dodal skreče do Intra. Další jméno, které je potřeba zmínit je Niro, který zajistil mix a výsledný zvuk.

Spot vypustil už tři singly (Drží mě, Hra na schovávanou a Proti proudu) a minimálně ještě další čtyři chystá i s videoklipem. Kromě toho ještě chystá EP s názvem Gun bros. se svou skupinou SW.

Dnes tu pro Tebe máme soutěž celkem o 4 kousky této zajímavé desky.

Pro zapojení do soutěže nám stačí: Nasdílej tento článek na svoji zeď na sociální síti a poté na email soutez@rapcity.cz napiš „Chci desku Spot & Emeres – Tommy Gun

Jako předmět zprávy použij název Spot a nezapomeň do zprávy taky uvést jméno a adresu, kam popřípadě zašleme desku.

Soutěž končí 15.4 2018

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*