Jeden z nejznámějších jmen a ikon naší hudební scény je bezesporu slovenský Čávo Rytmus. Ten se začal v hip hopu pohybovat už od 90 let, kde si jako každý z branže prošel svým. 

Začal rapovat nejdřív anglicky, až pak přesedlal na slovenštinu. Jméno Rytmus se ukázalo na kultovní výběrovce slovenského hip-hopu Zvuk ulice. Ale asi největší díru udělal, když společně s Egem a DJ Anysem založili skupinu Kontrafakt. S ní koncertovali jak doma na Slovensku, tak u nás v Česku, ale i po celé Evropě. Touhle dobou se dostal Rytmus do podvědomí fanoušků. V roce 2003 vydali maxisingl Dáva mi / Dobré veci / Moja rola. Videoklip na skladbu Dáva mi byl natolik úspěšný, že se vysílal i v zahraničí.

Rytmus

Kontrafakt vydává o rok později své debutové album E.R.A., se kterým se dostali mezi nejprodávanější interprety. O další tři roky později Rytmus vydává své první sólové album Bengoro. Rok poté album Bozk na rozlučku. Roku 2009 vydal výběrové album Si zabil a tentýž rok vyšlo třetí album Král.

A letošní rok ozdobil Kontrafakt vydáním alba Navždy. Rytmus je bezesporu v současnosti jednou z největších a nesledovanějších hvězd a vůbec velmi úspěšný rapper. Jeho popularita ho vynesla do jednoho z křesel porotců v show Hlas Česko Slovenska.

A Vy máte jedinečnou možnost vidět Rytmuse na vlastní oči!

Ten vystoupí 19.9 v klubu Aréna, který sídlí nedaleko Jiráskových sadů v Příbrami. Mimo Rytmuse se můžete těšit na dvojici Sharkass & Reppy a na Příbramského RNZ. Dorazí taky Messerschmitt a DJ Public.

Ikonu rapu jménem Rytmus dojednal do Příbrami Petr Větrovský a celé to organizuje GMA (Get Moving Agency). Mediálním partnerem této akce je portál Příbram žije. Čeho si velmi vážím je to, že Rytmus věnuje věci od JBMNT, které podepíše a ty budou na facebooku draženy a výtěžek půjde na dobročinné účely!

A teď je tu šance pro Vás! My Vám nabízíme 2 volné vstupy na tuhle jedinečnou akci.

Pravidla soutěže:

A co musíš udělat, abys dostal jeden z lupenů?

Stačí být fanouškem jak u nás na RapCity, tak na Příbram žije. Sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz tvoji nejoblíbenější skladbu od Rytmuse a proč. Do předmětu dej název Rytmus + tvé jméno na facebooku.

Soutěž končí 15.9 2014.

Rytmus

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*