Kolem jména Ektor se pomalu rozjíždí velký kolotoč, který nese jedno společný jméno – Detektor!

Tenhle aktuálně jeden z nejlepších tuzemských představitelů vydává tohle dlouho očekáváné album a všichni začínají být v pozoru, aby byli mezi prvními, kteří budou mít tenhle kousek v soukromé sbírce.

Ektor

K tomu se rozjede velká koncertní šnůra, ale nejprve to začne křestem desky, který se uskuteční 7. února v Pražském Sasazu. Album momentálně šlo do lisu a Ektor k tomuhle počinu natočil pátý klip, který bude mít exkluzivní premiéru na křtu desky. Znám už je tracklist, který je narvaný 14 – ti tracky a ještě k tomu podpořený slušnou řádkou rapperů – Ego, Orion, Rytmus, Momo, James Cole a Vladimir 518.

Než bude představena kompletní šnůra koncertu, my tu pro Vás máme 2 volné vstupy na Ektora do kulturního domu v Březnici, kde vystoupí 21 února. Mimo Ektora mega show, budeš moct vidět i místní borce. O doprovodný program se postará král příbramské rapové scény RNZ, zkušený Hip-Hopový DJ Public a rožmitálská skupina Messerschmitt.

https://www.facebook.com/events/327319017472468/

A jak získat jeden z lupenu?

Pravidla soutěže:

Stačí být fanouškem u nás na RapCity.cz, sdílet článek u sebe na zdi a napsat nám na email soutez@rapcity.cz aspoň tři hosty na desce Detektor .Do předmětu dej název Ektor + tvé jméno na facebooku.

Soutěž končí 15.února 2015!!!


Správná odpověď:
Hosté na desce Detektor jsou: Ego, Orion, Rytmus, Momo, James Cole, Vladimir 518

Výhercem soutěže se stal Roman Sirotek a Míša Štědronská.

Výhercům gratulujeme!

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*