Dneska jsem si pozval na rozhovor pro mě velmi talentovaného Brněnského Reprezenta, který vystupuje pod jménem Somar! Tak dost keců a jdeme na to.

Čau, zdravim Tě. Kde jsem Tě právě zastihnul?

Zdarec, zrovna plavu přes kanál la manche 😀

Pro ty, co o Tobě moc neslyšeli, mohl by ses představit?

Promo Sólo, Bez Iluze, Obyčejnej Chlapec, Ronin, tam je řečeno všechno.

Ty pocházíš z Ukrajiny. Je pravda, jak rapuješ ve skladbě Obyčejnej chlapec, že ses učil česky z televize? Protože umíš parádně česky!

Je to pravda, dva měsíce jsem sledoval Kobru 11 chápeš to 😀 Semir Gerkhan je pán !

https://youtu.be/XiBckPpneYk

Když se ještě vrátíme k albu Obyčejnej Chlapec, který vyšlo loni, tak pro mě to je jedno z nejlepších alb od ne moc známého interpreta. Jakou z těch skladeb bereš za srdcovku a proč?

Logická odpověď by byla asi obyčejnej chlapec, ale srdcovka je pro mě Outro. Ta skladba má dost zvláštní atmosféru, je to zakončení celýho alba a zároveň asi nejvíc otevřená věc co jsem kdy napsal, přes alkohol, automaty, problémy ve vztahu, práce, peněz atd. všechno je to v tom tracku. Haluz je na tom to, že jsem to měl nahraný, ale nechtěl jsem to tam dat, připadalo mě to moc uplakaný, nakonec jsem se nechal přemluvit což v konečným důsledku asi bylo dobře.

Ty jsi letos vydal STREET LIFE EP společně s Plackem a teď pracuješ na své další sólové desce Ronin. Mohl bys nám už teď něco prozradit? Kolik tam bude věcí, jestli jsi pozval nějaký hosty, kdo Ti dělá produkci 🙂

Epečko vzniklo nějak tak na haluz, asi jako většina věci co mám s Plackem, pět produkci má na svědomí ShortyBeats, tři věci jsou mixtapovy, po Chlapcovi se delší dobu nic nedělo a měl jsem potřebu zas něco nahrát, takže asi tolik k epečku. Co se tyče Ronina, chtěl bych tam mít 15 až 20 tracku, hosty zatím nemám a produkčně to zaobstará kdo jinej než ShortyBeats (klasička)

Kdy by měla jít ven? Budeš k ní chystat i nějaký merch?

Dal jsem si termín na 1.9.2016, v průběhu novýho roku vyjdou nějaky klipy, plus minus každej druhej měsíc a celá deska prvního září, merch zatím neřeším, mám co dělat s mikinami Brno Reprezent, hodně zájemců, málo času a nane lóve, ale mikiny k desce určitě budou.

Somar

Letos by měl Tafrob vydal album katakomby, ke kterému už vydal první stejnojmenný vizuál. Nešlo přeslechnout, že tam padlo tvoje jméno, kde tě cení. Jak ses k Tafrobovi dostal?

Pěšky 😀 napsal mě jestli bych s nim nechtěl udělat track na jeho album, nakonec jsou s toho dva a já doufám že se to bude líbit.

Loni byl nahozen váš společný teaser na skladbu Pravá krev. Tak kdy vyjde tahle věc?

Bráško to ti neřeknu protože to sám nevím, nezáleží to na mě, Katakomby maj vyjít v listopadu takže asi někdy v listopadu.

Jak sis užil letošní HIP HOP KEMP 2015, kdes vystupoval? Těšil ses tam i na někoho??

Kemp byl top, svých 80 sekund slávy jsem měl v hangáru, před nejvíc lidmi co jsem kdy měl, i když vím že tam nebyly na mě, haluz byla že jsem úplně zapomněl text a musel jsem jít ven si to pustit s telefonu, ale nakonec jsem nic neposral takže určitě spokojenost. Jinak nejvíc jsem se těšil na Mobb Depp, srdcová záležitost, Joey Badass byl dost v klidu a samozřejmě Yelawolf.

Co vůbec říkáš na hip hopovou hudební scénu?

Ne všechno se mě líbí, cením lidi co si zachovali tvář, nesnáším ufňukanou slow flow a retardovaný pohyby rukama.

Somar

Je nějaký track z CZ/SK scény, který tě poslední dobou zaujal?

Strapo – Návod feat. Hrdlorez Boris

Jak vnímáš trendy v hip hopu?

Nevnímám, jedu si svoje.

Jak sis užil léto?

Celkem v klidu, přemýšlel jsem nad tím že by mě Božkov mohl sponzorovat za všechny ty flašky co se vypili 😀 jinak jediná dovolena byl právě Hip Hop Kemp takže top.

Kde Tě v nejbližší době můžou lidi vidět?

V práci 😀 pneuservisák jak lusk, do prosince zhrzenost, jinak nějaký koncerty samozřejmě budou.

https://youtu.be/xW8QsTSWOjs

Co jinak děláš, když se nevěnuješ hudbě?

Fifa navždy, čumím na filmy nebo chodíme na šišu do čajovny.

Co ty a graffity? Podlehl jsi tomu?

Graffity mám rád, patří to k tomu, znám dost lidi kteří dělaj kvalitní věci v Brně, já osobně na to nemám talent a na druhou stranu mám soudnost a nikdy bych to nešel nikam střikat, možná tak nejaky tagy když se najebu. Jinak zdravím Pantrograff top obchod se vším co si pod tím představíš.

Teď mám pro tebe pár otázek, které dávám každému – Co Tě poslední dobou překvapilo anebo naštvalo?

Straight Outta Compton, věděl jsem že to bude dobrý, ale nečekal jsem že až tak skurveně moc! Nasralo mě že skončil Top Gear a že nevím kdo je rychlejší, La Ferrari, Mclaren P1 nebo Porsche 918.

Kdybys mohl změnit jednu věc, která by to byla?

Nejel bych 27.6 rozjezdem ale taxíkem.

Existuje nějaká jedna chyba, kterou stále opakuješ?

Totální marnotratnost.

Jedna taková spíš teoretická, co bys dělal, kdybys nedělal hudbu?

Nad tím nechci přemýšlet, asi to co dělám teď akorát bych byl víc nasranej.

Děkuji Ti za rozhovor. Teď máš prostor cokoliv říct, vyjádřit se k čemukoliv. Jinak ať se daří a měj se.

Nápodobně. Chtěl bych zdůraznit jedno jméno a to je Michal Kopřiva, u něhož ve studiu to celý vzniká, díky pane, těšte se na Ronina, na Katakomby, na Sigrovo album Segment a neberte piko škodí to nosním přepážkám.

FanPage

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*