Už začátkem tohohle roku jsem zmiňoval, že delší dobu nebylo slyšet o Kanadském rapperu Snak The Ripper. Záhy tento rok odstřelil vizuálem Lesson Learned a postupně začat sypat jeden kvalitní materiál za druhým, až se z toho vyklubalo album.

Album nese název Off The Rails a ihned se zařadilo mezi nejprodávanější desky, co se týká iTunes. jedná se přesně o sedmou studiovou desku a najdeme tam samozřejmě i několik zajímavých hostů jako třeba R.A. The Rugged Man, Rittz, ILL Bill, Reef The Lost Cauze, Ras Kass & El Gant z Jamo Gang. Co se týká produkce, Snak The Ripper si sám něco uvařil, a i si pozval producenty: Marco Polo, C-Lance, Starkore, Vokab, J57, Snowgoons DJ Danetic, Jamie Kuse.

Je fajn, že i když je jeho domovina za velkou louží, můžeme očekávat jeho návštěvu v Evropě a samozřejmě i u nás doma v Čechách. Jeho kroky povedou do Brna a Prahy.

iTunes: http://itunes.apple.com/album/id14196… Spotify: https://open.spotify.com/album/5wF5Io… Apple Music: http://itunes.apple.com/album/id/1419… Google Play: https://play.google.com/store/music/a… Physical: http://shop.snaktheripper.com Tour Dates: http://snaktheripper.com/shows.html

https://youtu.be/ZIgifybnbmY

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*