Pětadvacátá a zároveň poslední zastávka Terapie tour proběhne v Brně na Flédě už 20. ledna a půjde zároveň o křest. Smack opět do toho dává všechno a na akci si pozval tři hosty UK Grime artists – Flirta D, Scrufizzer a Milli Major!

Během koncertu uslyšíš jak skladby z Terapie, tak Smack zařadil i takové tracky, který doposud zazněly živě jen na vyprodaném pražském křtu, který proběhl v září v Roxy. Chybět nebude ani průřez největšími bangers z předchozích desek a není vyloučeno, že zazní nějaká ta hot novinka, kterých je na 2018 nachystáno hned několik.

Support z UK je opravdu na úrovni, protože dorazí jak legendy, tak aktuální tahouni. Flirta D má status legendy. Flirta D pochází ze severního Londýna, je aktívní od konce roku 2006 a ty si ho můžeš spojit s takovýma peckama jako ‚Warp Speed‘ anebo ‚Hype Hype‘. Působil jako člen SLK (Solo Key Records) před jejich rozpadem. Jeho charakteristickým znakem je vydávání různých zvuků během rapování, co ho dělá lehce rozpoznatelným od ostatních na Grime scéně. Tento veterán se během svojí kariéry objevil vesměs v každé známé Grime rádio show a jako jeden z prvních MCs dostal možnost vystoupit i na legendárních  Eskimo Dance eventoch.

Jak už se píše v eventu – CZ support nezaostává, ukáže se jak mladá Grime krev, tak i zastánce ještě o kousek temnějšího a nemocnějšího soundu. Právě touto nemocí trpí a zároveň se sám léčí Tchagun aka Dr. Sound, který v uplynulých dnech vydal své NeMocNice EP, jeho dosud nejosobitější a nejtemnější release, kde se objevuje jediný a zároveň velmi vzácný host Sifon (WWW). Grime head Pain je dalším ve výčtu CZ supportu a kdo tuhle věc u nás aspoň trochu sleduje, tak ví, čeho je tenhle MC se svými boys z DOTS crew schopný. Nezajímá EP přineslo stejnojmenný banger s řezavou Kletisovou produkcí, proto právě Kletis bude tím, kdo bude Painovi krýt záda a zahraje i něco ze své selekce. Line up doplní A51 Djs, jejichž jména se zveřejní během pár dní.

Facebook Events

Předprodej jede už teď pres Goout, první vlna je za krásných 251, tak nepřemýšlejte, za nedlouho budou zdražovat: https://goout.net/cs/listky/smack-krest-alba+special-guests/umvb/

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*