Smack po vystoupení v Uherském Hradišti v klubu Mír, teď míří před Brněnské fanoušky a to do klubu Melodka! A sebou si přiveze velmi silnou squadru a to Tchagun & Gleb!

Samotná show proběhne ve spojení Smack & Tchagun + DJ NRMN, ale jak už jsem se zmínil, o support se taky postará dvojice Gleb & Djs Hypetrain. Tento Bratislavský MC letos ohlásil své debutové album, na kterém právě pracuje ve studiu.

Ale co se týká Smacka, kolem něj se děje plno zajímavých věcí. Jeho slova mluví za vše.

„Vtipný je, že vodka ani neni můj hlavní biz (zatim) a stejně dělá bordel. Teď k mýmu hlavnímu bizu, kterej se chystá udělat bordel ve třech velkejch městech z nichž jedno je v UK – čekaj mě klíčový 2 tejdny, donahrávám dema na nový album, který chci mít hotový do sobotní Roxy, takže sem nonstop v labu a zároveň je nutný chystat Roxy, která se pomalu ale jistě vyprodává, takže nás čeká opět spousta legendárních momentů, navíc to bude víc mezinárodní než kdy před tim, dorazí MCs z UK, FR, SK a CZ.

Aby toho nebylo málo, den před Roxy, v pátek 31.3., proběhne shutdown Melodky v Brně, a hned tejden po Roxy mám svou první UK show v Manchesteru spolu se Slayem a velkym lineupem místních MCs a DJs. Těšim se na všechny ty zážitky, tohle celý bude příjemná součást warm upu k tomu, co už brzo způsobí mý album.“

Na konec Důležité info:
Brno – Klub Melodka
Kounicova 20/22, 602 00 Brno

PÁTEK 31/3/2017
START – 21:00
End – 04:00

Předprodej online zde – Goout a Smsticket Vstup na místě 250 Kč

Facebook Events

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*