Když se řekne Smack, tak každého hned napadne, že je to u nás TOP Gime MC. Nekorunovaný král na Česko – Slovenské scéně v tomto oboru.

Ale na druhou stránku je fajn, že Smack se nebojí jiných výzev, jako je třeba jeho nová spolupráce Skončila Show, kde se vedle něj ukázal Sergei Barracuda. Hudbu obstaral Huclberry a skladba byla obohacena o videoklip.

„Na tuhle hymnu sem maximálně hrdej, miluju ten vibe a nemoh sem se dočkat, až to mezi vás pustím. Čekal sem protichůdný reakce, ale nestačím se divit, co píšou některý “fans”. Jakoby nevěděli, že si dělám vždycky to, co chci a nikdy nepoužívám kalkulačku. Nevim, jestli to víte, ale já sem dost otevřenej a myslim, že mám celkem širokej základ.

Pořád věřim, že mý lidi jsou taky takový a krom těch pár omezenějších, který maj potřebu vypisovat pičaciny, většina chápe tenhle 130bpm dope vibe. Btw další věc bude mít 150 bpm takže to asi taky neni Grime, popravdě ani nevim co to je, mý měřítko není žánr, ale dobrá music. Zdravim ty, co to maj stejně.“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*