Rád bych Vám představil mladou slovenskou dvojici, která si říká Detail & Elegan. Ano, asi si říkáte, co to je a o koho vůbec jde? Oba donedávna dělali hudbu každý sám za sebe, ale postupem času si k sobě našli cestu a uskutečnili společný projekt – album s názvem Únik.

Tam najdeme 10 věcí + jeden bonus track. Na ten rovnou vydali klip, který se jmenuje Voľba a produkci zaštítil Maměn. Mezi hosty jsou jen zpěvačka Mary a rapper Hipson. Ale co je zajímavý, tak co skladba, to jiný producent. Již zmíněný Maměn, potom Bandy, Dj HallaBeat, Dezert, BSB, JanyBeats, Deaf, Foxik, Radego, Prezident a Hmota. Album vzniklo ve studiu ROOMSTUDIO. Mix a master alba udělal Daniel Jenikovský aka Foxik + jednu věc vymastroval Radego a jednu Nytomas Music.

A proč název Únik Detail? Názov ÚNIK – vlastne znamená alebo značí Únik od denno denej reality. Proste odísť preč alebo zavrieť sa niekde a robiť to čo človeka baví. Presne to sme spravili my preto sme dali názov ÚNIK.

Originál CD můžete objednávat na DetailDetailik@gmail.com za pouhých 5€. Ale pokud jste nedočkavý a rádi byste celé album poslechly hned, stahovat můžete ZDE

https://www.facebook.com/Detailik

https://www.facebook.com/Eleganik

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*