Dnes Vám přinášíme opravdovou delikatesu. Milovníci kvalitního rapu, budou po dnešní novince slintat a žadonit po dalších skladbách.

Jak už každé bystré oko zpozorovalo, tak dvě legendární jména Slipo a Hajtkovič  se vrací a nesou nové album. Tyhle dvě jména by měl znát každý, kdo si myslí, že poslouchá opravdový rap. Samozřejmě většině nové generace asi nic neřeknu. Kořeny jejich hudby sahají totiž až do roku 1995/96. To byla doba, kdy jsem ještě neuměl mluvit a o těchhle dvou jsem zatím, neměl ani ponětí. 

Ovšem znalci ví, o koho se jedná. Tahle dvojice má totiž na svědomí skupinu L.U.Z.A., jejiž členem byl i Čistychov. A nejen to, jako jeden z jejich nějvětších činů v oblasti hip hopu, by se dal považovat vznik, dnes už legendární skupiny Názov Stavby.

Zanechme historie a vraťme se do současnosti. Po odmlce se již zmiňovaní Slipo a Hajtkovič vrací. Chlapi oprášili mikrofony a gramce, zapojily jacky a vrhli se do studia s tím, že nahrají nové album Kde je rap?. To je již nyní ke koupi zde. Najdeš na něm 14 věcí včetně Intra. Uslyšíš jména jako je, Separ, Supa, Čistychov a jiné.

To ale není zdaleka vše pro dnešek. Hlavní věc je ta, že se dnes spatřil světlo světla videoklip, ke skladbě Moja Cesta. Na featu uslyšíte i nejznámějšího rapera u nás, Rytmuse. Ve videoklipu se navíc kromě trojice Slipo, Hajtkovič a Rytmus objeví i jiné známé tváře. O koho jde, se dozvíš, když zapneš video a vychutnáš si dnešní novinku.

 

Slipo

Hajtkovič

Slipo a Hajtkovič

DoubleJ

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*