Jméno Řezník bylo díky českému slavíku propráno ze všech stran. Asi každý si umí udělat obrázek nad tím, jak to bylo a jak to mělo být. Pro ty méně chápavý, pro mě se stal Řezník neoficiálním vítězem v kategorii Hvězda internetu 2013. Ale na druhou stránku mu tahle kauza dost pomohla a začalo se o něm ještě víc mluvit. A nejen o něm, ale celém Horrorcore rapu.

Ve zkratce všem novým magorům a vyznavačům tohoto stylu pěkně vyšlapal cestičku. Řezník po dvou letech přichází s novou deskou Bateman, podle hlavní postavy filmu Americké Psycho. A jak sám Řezník říká stejně jako on je tato deska plná nenávisti a zla. Její datum vydání je 27.3 2014 a vy si ji můžete zde předobjednat a k tomu dostanete připínací placku BATEMAN a Řezníkův podpis a to vše za speciální cenu 199 Kč.

Za to dostaneš 20 vražedných tracků. Album se skládá ze dvou disků – Patrick Bateman a Muzeum Mentálních Kuriozit. A koho že dál najdeme mimo Řezníka na albech? Psych Ward, Sean Strange, Heaven, Byzo, DeSade, Haades, Evil Dope, James Cole, Hugo Toxxx a O.D. Produkci očekávej od Snowgoons, Mortem, Rogor, Czmelak, Phoenicz a dalších.

Ale dnes si pusť Řezníkův klip Patrick Bateman, který natočil Rashid F. Garipov.

https://www.facebook.com/reznikrap

Rap: Řezník
Beat: Rogor
Female Vocal: Karolina Pohl
Master: Jakub Obluk

Režie a Scénář: Marty Pohl
Kamera a Střih: Rashid F. Garipov
Photoshoot: Jiří Šujanský
Models: Andrea Kocmanová & Paola Perverzza
MakeUp & Hair: Monika Cabáková
Styling: Karolina Pohl
Victim: Podojkravu
Help: Krystof Conka

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*