Každej z Vás už o ní alespoň jednou slyšel. Šarlota Frantinová, zvaná Sharlota, 17-ti letá roštěnka z Prahy má zlato v hrdle!

Posloucháš Abdeho? Posloucháš hiphop ? Disko? Stejně jí musíš znát! Protože to Abde jí našel a vytáhnul na vrchol! Nebo vytáhla ona jeho? Pojďme se na to podívat!

Sharlota svůj první singl track vydala s Abdem a Denem s názvem “ Do rána „, kde zpívá o tom, že se nejde spát a jede se do rána. S dalším trackem se posunula o něco výš, opět s tou samou dvojicí a dali to na “ Maximum „. Může se pyšnit i tím, že v jednom z jejich tracků rapuje i Ben Cristovao. Samozřejmně najdeme i písničku, kde je její přítel, Renne Dang ( který podle mě má ke skutečnému rapu ještě hodně daleko ). Ale to je jiná.

Včera, 27.10 vydala Sharlota nový track s názvem Perníková. Opět se dostáváme k tomu, že co se týče zpěvu, tak to má Šarlota těžce v píči, protože ten hlas. No posuďte to sami. Pokoušela se v tomto singlu, kde není žádný zastánce mužského plemena i rapovat, ale.. 100 lidí a 100 chutí, ale za mě se ten rap poslouchat nedá.

Zkusila něco, co jí nesedí, ale nezkusit to, tak to neví. Každopádně doufám, že její “ rapová “ kariéra tímto končí. Nechte jí zpívat, to člověka unáší v příjemném tranzu, ale jakmile začne rapovat, setkává se s dost odlišnými názory, než které pravděpodobně očekávala nebo to byl úmysl?
Každopádně teď už víme, že Šarlota to má v píči s Leem Beránkem nespala.

Vzkaz pro Renneho: Přestaň mazat komentáře pod videem, pokud chceš, aby tě lidi brali jako profesionála.

 

About The Author

Miluj hudbu, žij tancem. Vše jak má být.

Related Posts

10 Responses

 1. Nezávislá posluchačka

  Její texty nemají žádnou hlubokou myšlenku a jsou jednoduché, snaží se vytvořít svou uměleckou sílu na tom, že je drsná a sexy, ale k tomu je potřeba ovládat doubletime a nerapovat jednoduché texty.

  Odpovědět
 2. Anonym

  Jasně ,Šarlota zkusila něco nového aby lidem ukázala že jejich názor má v piči , taky si osobně myslim že Rap jí nesedí .. ale jinak klobouk dolů před jejim zpěvem 🙂

  Odpovědět
 3. Ta neznámá

  Tak jestli má Renne Dang k rappu daleko, zajímalo by mne, na které úrovni se nachází Johny Machette.

  Odpovědět
 4. lll

  tak to je fakt hrozná písnička ta „perníková“ TWL prostě namišlená sedumnácka.!! a renne ten bych v pohodě do té doby než s ní začal chodít ( oba znám osobně)

  Odpovědět
 5. lki

  Příjde mi hloupé zmiňovat se tu o Jonáši Čumrikovi alias “Machettovi“ , když se tu probírá Šarlota Frantinová s Rennem Dangem. Každý z nich si jde svou cestou za svym cílem. A myslím, že tomuto skvělému páru jsou vaše ohlasy a hloupé připomínky vcelku jedno. Šartlotě se to moc nepovedlo, teď alespoň ví co jí sedí a nebo nesedí.

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*