Každej z Vás už o ní alespoň jednou slyšel. Šarlota Frantinová, zvaná Sharlota, 17-ti letá roštěnka z Prahy má zlato v hrdle!

Posloucháš Abdeho? Posloucháš hiphop ? Disko? Stejně jí musíš znát! Protože to Abde jí našel a vytáhnul na vrchol! Nebo vytáhla ona jeho? Pojďme se na to podívat!

Sharlota svůj první singl track vydala s Abdem a Denem s názvem “ Do rána „, kde zpívá o tom, že se nejde spát a jede se do rána. S dalším trackem se posunula o něco výš, opět s tou samou dvojicí a dali to na “ Maximum „. Může se pyšnit i tím, že v jednom z jejich tracků rapuje i Ben Cristovao. Samozřejmně najdeme i písničku, kde je její přítel, Renne Dang ( který podle mě má ke skutečnému rapu ještě hodně daleko ). Ale to je jiná.

Včera, 27.10 vydala Sharlota nový track s názvem Perníková. Opět se dostáváme k tomu, že co se týče zpěvu, tak to má Šarlota těžce v píči, protože ten hlas. No posuďte to sami. Pokoušela se v tomto singlu, kde není žádný zastánce mužského plemena i rapovat, ale.. 100 lidí a 100 chutí, ale za mě se ten rap poslouchat nedá.

Zkusila něco, co jí nesedí, ale nezkusit to, tak to neví. Každopádně doufám, že její “ rapová “ kariéra tímto končí. Nechte jí zpívat, to člověka unáší v příjemném tranzu, ale jakmile začne rapovat, setkává se s dost odlišnými názory, než které pravděpodobně očekávala nebo to byl úmysl?
Každopádně teď už víme, že Šarlota to má v píči s Leem Beránkem nespala.

Vzkaz pro Renneho: Přestaň mazat komentáře pod videem, pokud chceš, aby tě lidi brali jako profesionála.

 

10 Responses

 1. Nezávislá posluchačka

  Její texty nemají žádnou hlubokou myšlenku a jsou jednoduché, snaží se vytvořít svou uměleckou sílu na tom, že je drsná a sexy, ale k tomu je potřeba ovládat doubletime a nerapovat jednoduché texty.

  Odpovědět
 2. Anonym

  Jasně ,Šarlota zkusila něco nového aby lidem ukázala že jejich názor má v piči , taky si osobně myslim že Rap jí nesedí .. ale jinak klobouk dolů před jejim zpěvem 🙂

  Odpovědět
 3. Ta neznámá

  Tak jestli má Renne Dang k rappu daleko, zajímalo by mne, na které úrovni se nachází Johny Machette.

  Odpovědět
 4. lll

  tak to je fakt hrozná písnička ta „perníková“ TWL prostě namišlená sedumnácka.!! a renne ten bych v pohodě do té doby než s ní začal chodít ( oba znám osobně)

  Odpovědět
 5. lki

  Příjde mi hloupé zmiňovat se tu o Jonáši Čumrikovi alias “Machettovi“ , když se tu probírá Šarlota Frantinová s Rennem Dangem. Každý z nich si jde svou cestou za svym cílem. A myslím, že tomuto skvělému páru jsou vaše ohlasy a hloupé připomínky vcelku jedno. Šartlotě se to moc nepovedlo, teď alespoň ví co jí sedí a nebo nesedí.

  Odpovědět

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*