Před měsícem sis mohl na našich stránkách přečíst zajímavý rozhovor s jednou nejžádanějších rebelek naší hudební scény a to se Sharlotou.

Ta 5.11 2015 vydává svůj úplně první sólový projekt EP Vdova a právě teď spouští předprodej. EP obsahuje 10 stop a jen jediného hosta a to Aless z Podzem Gangu. Na hudební produkci se podíleli Dom, Ceha, Leryk a Fosco Alma. Předprodej alba najdeš ZDE, kde narazíš jak na zmiňovaný album, tak na nějaký merch a taky tam máš možnost si objednat lístky na Pražský křest v klubu Rock Cafe, který se koná 20. 11 2015.

Sharlota pro web Blakkwood řekla:

„Rozhodně si myslím, že po prvním poslechu budou mít lidi z EP trochu smíšené pocity, nebo aspoň já to tak cítím. Tak je ta Šarlota namyšlený sprostý fracek, nebo je vážně citlivá zranitelná duše? Všechny skladby jsou mix témat, které mě ať už v poslední době nebo obecně nejvíce zasahují. Nechybí tam nasranost, láska, sranda nebo bolest, je to dost všestranné. Já sama jsem hrozně složitá osobnost, takže taky nečekám, že to lidi hned na první poslech pochopí, stejně tak jako to bylo u mých předešlých sólových skladeb.

Ale to, že budete přemýšlet a polemizovat o tom jaká vlastně jsem, splní celkové poselství EP. Nikoho nepoučuju neříkám, co má dělat. Jen mu nabízím několik možností, jak mě pochopit, jak si ke mně najít cestu, jak mě mít rád.

EP je čistě ženské. Na spolupráci jsem si přizvala pouze Aless, která mi dost připomíná mě v tom, že je pomalu jediná slečna, které na Slovensku momentálně něco dělá a to oceňuji. Vdova je rapovo- zpívaná, takže ta velká skupina lidí co mě od rapu odrazuje se vždy může utěšit zpívanou částí.

Netvrdím, že bych měla být něčím vzorem. EP celkově není uplně pro mladší ročníky, i když vím, že právě tuto cílovku nejvíc zasáhne. To jakým způsobem se prokousávám životem není nejlehčí, jsem vznětlivá, tvrdohlavá, stojím si za svým a bojuju vždycky za svojí pravdu a spravedlnost. Většinou mě to stojí hrozných nervů a ne vždy to dopadne ku mému prospěchu. Jediné co tvrdím je, že by si člověk měl stát za svými názory, nestydět se za svojí osobnost. Měl by milovat svůj život a neměl by chtít být někým jiným, který sice vypadá možná dokonalejší, ale do dokonalosti má vážně daleko.

Kup EP Vdova a udělej si vlastní názor na pomalu jediný holčičí český projekt, který v současné době existuje.“

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*