Máte už absťák po hiphopových beatech a kvalitním rapu? Máme pro vás skvělou zprávu, protože už tento týden rozezní pražský Storm hned několik zásadních jmen českého rapu. Sergei Barracuda, Pastor, White Russian & DJs to pekelně rozjedou o prvním květnovém víkendu. Nezapomeň tak na datum 4. Května 2018, které bude ve znamení vytuněného rapu.

SERGEI BARRACUDA

Ostravský rodák, který svoji hudební kariéru započal ve Fuerza Arma Crew, ze které po čase odchází a připojuje se k labelu Azurit Kingdom, jehož vznik má na svědomí jeho parťák Pastor. V roce 2014 společně vydávají AK Mixtape a o rok později spatřilo světlo světa album AK – Bída & Bolest. Sergei Barracuda spolupracuje také s celou řadou předních československých jmen jako je Rytmus, Smack, Delik, Radikal a má za sebou také spolupráce se zahraničními producenty. Na svém kontě má řadu povedených autorských počinů, ať už se jedná například o mixtape „713“ z roku 2017 nebo další pokračování materiálu „Pouliční Ekonomická 3“, který vyšel v letošním roce. Mezi nejčerstvější novinky z řad zajímavých featuringů patří rozhodně skladba „Skončila Show“ ve spolupráci se Smackem nebo „V jednom kole“ s Palermo.

PASTOR

V minulosti působil jako Adyos, působí v labelu Azurit Kingdom, který sám založil. Společně s kolegy Sergei Barracuda, DJ Bussy a dalšími tvoří skupinu AK. Jeho sólová deska „Pastor“ vyšla v roce 2013, rok poté přichází první společný počin celé crew „AK Mixtape“. Pastor je aktivní nejen v crew ale také sólově. Mezi jeho poslední skladby patří například věc „Crime Story“ nebo „Riderz“, kam si přizval slovenského Pil C a Sergei Barracuda.

 LINE UP 

SERGEI BARRACUDA

PASTOR

WHITE RUSSIAN

DJS /HUCLBERRY & FRANK FLAMES/

 ◥ START 21:00 | KONEC 03:00 ◤

 VSTUPENKY:

Předprodej

   FACEBOOK:

 Událost

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*