Je tomu už nějaký čas, co Separ převálcoval naši scénu Buldozerem. I přesto, že tahle deska měla obrovský úspěch, tak bylo nutné stroj zaparkovat do garáže. To ovšem neznamená konec.

Separ se nalodil na svůj vlastní koráb a stal se pravým pirátem. A co by to byl zač, kdyby nerozvířil zdejší vody. Letos tedy připlul se svou novou lodí, která nese název Pirát. Podpalubí je obrovské a nachází se v něm 18 kajut. Každá z nich je jiná a jedinečná. Při vstupu do každé z nich uslyšíš jinou skladbu, která tě zaručeně nadchne.

Album Pirát je tedy venku. Na desce najdete produkce od lidí jako je Emeres, Wich, Smart a jiní. Také uslyšíte hosty jako je Strapo, Tina, Momo a další.

Dnes si však dáme Separův druhý videoklip k novému albu. Jako první jste mohli, zhlédnout Vítaj vo finále, na kterém se podílelo celé uskupení DMS. Teď je tu však novinka, která nese název Hejtklub 3. Celé je natočeno v Praze a uvidíš tam nejen Separa ale i Tinu nebo Resta.  O video se postaral Rashid.

Podívej se na videoklip, kup CD a nezapomeň dorazit na Pirátskou show ve tvém okolí. Jakmile se posádka vylodí, tak měj po ruce přichystaný rum, protože jen tak poctíš mořské vlky.

Separ

DMS

 

 

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*