Je tomu už nějaký čas, co Separ převálcoval naši scénu Buldozerem. I přesto, že tahle deska měla obrovský úspěch, tak bylo nutné stroj zaparkovat do garáže. To ovšem neznamená konec.

Separ se nalodil na svůj vlastní koráb a stal se pravým pirátem. A co by to byl zač, kdyby nerozvířil zdejší vody. Letos tedy připlul se svou novou lodí, která nese název Pirát. Podpalubí je obrovské a nachází se v něm 18 kajut. Každá z nich je jiná a jedinečná. Při vstupu do každé z nich uslyšíš jinou skladbu, která tě zaručeně nadchne.

Album Pirát je tedy venku. Na desce najdete produkce od lidí jako je Emeres, Wich, Smart a jiní. Také uslyšíte hosty jako je Strapo, Tina, Momo a další.

Dnes si však dáme Separův druhý videoklip k novému albu. Jako první jste mohli, zhlédnout Vítaj vo finále, na kterém se podílelo celé uskupení DMS. Teď je tu však novinka, která nese název Hejtklub 3. Celé je natočeno v Praze a uvidíš tam nejen Separa ale i Tinu nebo Resta.  O video se postaral Rashid.

Podívej se na videoklip, kup CD a nezapomeň dorazit na Pirátskou show ve tvém okolí. Jakmile se posádka vylodí, tak měj po ruce přichystaný rum, protože jen tak poctíš mořské vlky.

Separ

DMS

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*