Semi B opět dokazuje, že to v sobě prostě má.

Do dnešního, opět horkého dne nahazuje Semi B svoji novinku „Dennodenně“, kterou nandal do beatu od The Synthesis. O kameru se postaral Wojtek Grzeda stejně jako v minulem klipu „Ještě než ten den přijde“ Tentokrát se ale natáčel videoklip v Salford Quays což je část Manchesteru. O komplet mix se postaral Zdeněk Smith Zavadil z labelu Smith Production.

Při příležitosti nového klipu, jsme položili Semi B tři otázky.

Jak si užíváš léto, který je v plném proudu?

Ahoj, díky za optaní Léto je úžasný a až na to šílené horko ve studiu co mě nutí tvořit v noci nebo brzo ráno, tak jinak taková ta klasika…. ráno práce, večer sport a na víkend grill nebo relax v parku při pivku Koncem měsíce mě čeká dovolená s kamarády u moře, tak se nemohu dočkat na tu flákačku .

Dnes si představujeme tvůj nový klip. Je to free track anebo bude součástí nějakého alba či mixtapu?

Je to určitě další free track kterej vznikl dá se říct spontánně když jsem projížděl beats a v tom jsem uslyšel těch šílených 147 Bpm, tak mi to nedalo a napsal jsem text na kterej jsem měl chuť už delší dobu. Nejsem teda zastánce Egotripu a podobných věcí v textech, ale ve spojení s tím klipem je to celkem sranda

Co teď v nejbližší době chystáš?

No já si vždy říkám že jak dodělám to na čem zrovna makám, tak si dám pauzu pár dní, ale nějak mi to nejde. Pár dní už mi leží v hlave další klip jelikož mě opravdu baví práce s editem, ale ještě uvidíme, jak to dopadne. Jinak mám rozděláno pár vecí co chci dokončit plus nějaké spolupráce, ale zatím spíš jak říkáš Ty nějaké ty free tracky a jak přijde ten pravej impuls tak určitě album.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*