Znáte kapelu Run The Jewels? Ne? Je na čase to napravit! Run The Jewels je rapové duo, složené z raperů El-P a Killer Mike. Dohromady se dali minulý rok a ještě v ten stihli vydat vydat svoje eponymní debutové album, které bylo značným úspěchem. Oba aktéři mají bohaté zkušenosti, ale o těch třeba někdy příště.

Kapela avizovala nové album, na kterém zrovna pracují a vyjít by mělo ještě tento měsíc. Ponese název Run The Jewels 2 a internetem již proletěly dva singly. V těchto dnech však duo vypustilo singl třetí s děsivým názvem Close Your Eyes (And Count To Fuck). Skladbu produkoval Swizz Beatz a svojí trochou do mlýna přispěl i dle mě jeden z nejlepších mistrů ceremonie, co se kdy chytil mikrofonu – Zack De La Rocha. Tvář více než skvělé kapely Rage Against The Machine dává najevo, že je pořád aktuální a má co říct. Z těžkopádnosti tohoto tracku může až běhat mráz po zádech.

Jsem velice zvědavý, s jakým výsledkem na nás Run The Jewels vyrukují. Soudě dle prozatím zveřejněných singlů se můžeme těšit na řádnou petelici!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*