Revolta a lidi kolem něj pomalu překopali vše, co doposud budovali. A to hezky od základů. Už se tak trochu ztrácím, kdo patří a kdo nepatří do uskupení Revolta Records. Je pravda, že už i tento název je minulostí. Teď vystupují pod názvem Tóny Srdce Records. A proč tohle všechno?

Sleduj oficiální vyjádření – „Tóny Srdce Records je nový název, který nahradí Revolta Records. Tento název jsem vymyslel už zhruba před 5ti lety, kdy jsem snil o vlastním vydavatelství, které bude podporovat umělce, kteří chtějí hudbou měnit společnost k lepšímu. Byl to můj sen a dlouho jsem nad názvem přemýšlel, když jsem vydavatelství zakládal, až jsem nakonec zvolil jméno Revolta Records, abych urychlil skrze moje jméno, které už bylo známé, podporu pro druhé. Dnes už vidím po zkušenostech vše jinak a vracím se k původnímu názvu, které zaručí neutralitu labelu, kde bude moct být svobodně zpěvák, zpěvačka, pianista, kytarista, flétnista, jednoduše kdokoliv, kdo dělá hudbu od srdce odkud vychází ty pravé tóny a hlasy Emotikona wink – Revolta“

Dnes sleduj jejich nový klip S těmi pravými, který vyprodukoval Freedo. A kdo všechno se ukázal v klipu? Revolta, LaFre, Civil, LAK, Kreativ, DJ Marthy.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*