Tentokrát jsme vyzpovídaly mladou rebelku Sharlotu z Blakkwoodu, která se snaží své fanoušky zaujmout svým drsným vystupováním a vystavováním svých ženských předností.A zatím ji to perfektně vychází a stává se zní “česká Nicki Minaj“, která rozpruzuje krev nejenom klukům.Ale showbiz a hudba není jenom o tom, jde o to, že konečně naše scéna má královnu něžného pohlaví, která za majkem opravdu dokáže svým zpěvem a rapem zaujmout.

My jsme si nemohli pomoci a museli jsme tuhle sexbombu český rapový scény vyzpovídat v rozhovoru:

Ahoj Sharloto, před nedávnem si slavila své 19. narozeniny.Jaká byla oslava?
Ahoj ,oslava byla úžasná, nikdy jsem narozeniny neslavila a letos se tam opravdu sešla skvělá parta lidí včetně mojí rodiny,pařili jsme ale ne až do rána ,jelikož mě druhý den čekaly ještě další pracovní povinnosti a večer koncert.

V půlce srpna si byla se svým přítelem v Paříži a neopomněli jste navštívit i Disneyland.Jaký to tam bylo celkově, jaký zážitky mimo nahrávek na tvůj šuplíkový track Lítej, který mimochodem vyšel na tvé narozeniny sis odtamtud přivezla?
Bylo to opravdu úchvatné, návštěva Disneylandu společně s navštívením studií Warner Bros v Anglii před rokem patří mezi moje nejsilnější zážitky. Nedá se to uplně popsat,takové věci si musí člověk opravdu zkusit a zažít na vlastní kůži. Jediné co už teď vím že nikdy nepojedem autobusem a nebudem navštěvovat zábavní parky v 35 stupních,nejednou se mi udělalo z vedra opravdu špatně.

Tvoje popularita stoupá, především holky chtějí po tobě na každém rohu autogram a do budoucna to bude ještě horší. 😀  Jak to unášíš, máš třeba někdy den, kdy chceš být od všech lidí co nejdál?
Nemám, každá den je něčím jedinečný a mě se nikdy nestalo že bych odmítla fotku nebo podpis, pokud se mi určitý den stane třeba něco nepříjemného, samozřejmě to nějakým způsobem ovlivňuje náladu ale ne natolik abych si s fanoušky udělala fotku. Pak jsou ale zase jiné situace ,kdy po koncertu chodí někteří opilí fanoušci pro fotku třeba už po páté a to už vám prostě někdy nervy tečou.

13. listopadu máš vystoupit společně s Egem, Pil C a Alessou v Uhelna clubu.S Alessou už si se někdy viděla? Nebyl by to špatný nápad, udělat double female emcee’s desku, navíc Československou spolupráci, co na to říkáš?
Ano samozřejmě, viděli jsme se už na pár akcích a jednou u mě přespala. Samozřejmě že spolupráci už jsme řešili a také uskutečnili,společný song se objeví na mém EP VDOVA. Do budoucna jsou už naplánované i další koncerty, kde nás budou moc fanoušci vidět společně a na které si připravíme nějakou speciální show.

Prý si od mala hodně zpívala.Kolik máš ocenění?
Ano zpívám odmala ale nemám žádné ocenění.

Také se všude pyšníš tím, že si byla punkerkou.Oblékala si se i podle toho stylu?
Nepodala bych to tak že se pyšním, to rozhodně ne ,jen mi přijdou ostatní zpěvačky moc usraný a už to mě od nich odlišuje a dělá to ze mě mezi nima punkáče. Moje máma byla punkáč, vyrůstala jsem na punkový muzice ale ta neovlivňovala nikterak mojí modu, v té době mě vůbec nezajímalo co nosím, chodila jsem furt v obnošenejch hadrech po jednom skejťákovi.

Máš mladší sestru, vidí v tobě svůj vzor nebo pluje svou vlastní cestou?
Řekla bych, že obojí. Na svůj věk je neskutečně vyspělá a má to v hlavě srovnaný, podporuje mě to určitě, ale co se týče vzoru máme je rozdílné. Nebojí se prosadit si své. Když se chce ostříhat do hola na Miley Cyrus udělá to a nějaký konzervativní kecy má úplně někde, jako její sestřička.  🙂

Na EP Vdova budeš mít dohromady kolik tracků a bude to rap nebo zpěv?
Pracovně počítám s 10 tracky což je myslím víc než fanoušci budou očekávat,trvalo mi delší dobu než jsem se konečně odhodlala, postavila na vlastní nohy a vytvořila svůj vlastní projekt. Ale jsem za to ráda nechala jsem si vše uležet v hlavě a opravdu sem makala jak šroub. Věřím že je to to nejlepší co jsem doposud vytvořila. Podporu domácích už mám, takže už zbývá jen to pustit tak za měsíc do světa.

Z tvé FBpage je patrné, že usilovně makáš jak s Lucasem Blakkem tak i s Fosco Almou na EP,v jaké fázi to tedy nyní je a platí tento nevšední cover nebo bude úplně jiný?
Momentálně se to nachází ve fázi že veškeré tracky putují už na master a čeká nás jen to velké halo, grafické píčovinky a promo.Jinak ten cover je zatím aktuální.

Jak to vypadá s tvojí novou kolekcí oblečení nyní,kdy půjde do prodeje? A jen tak mimochodem, proč neuděláš i Shar-merch pro kluky(myslím, že by zájem byl)  😛
Co se týče mojí kolekce vše už putuje do tisku. Kšiltovky,trika,kraťasy a podkolenky to bude základní set který si holky budou moci koupit a vytvoří jim to finální outfit. V prodeji už jsou růžové batohy. Brzy konečně přijdou i podprsenky a kalhotky na které tak vytouženě čekám. Nejsou vyloučené ani mikiny a bundy (šusťákovky). Soustředila jsem se na ženy, protože pánského sortimentu máme na e-shopu dostatek. Ale samozřejmě vymýšlím potisk i pro pány , v jednání je podpis a upravená fotka nezbedné školačky ze zadu( pokud víte o čem mluvím a sledujete můj instagram).Nebudou mi chybět ani punkové placky.

 

Tuším, že tento rok končíš střední školu v TRIVISU(tvoje zaměření na škole?) a co budeš dělat dál?
Bezpečnostní činnost, kterou doufám ukončím úspěšně,ani nevíte jak toužím ze školy už vypadnout, ne kvůli učení ,studuji ráda, ale celkově kvůli atmosféře a lidem. Ráda bych šla na vejšku, zaměření psychologie-sexuologie. Ale když se budu moct naplno věnovat hudbě,zvolím spíše tuto cestu.

Teď pár rozstřelových otázek na závěr:

Pivo nebo víno? ani jedno
Peníze nebo sláva? obojí
Deodorant nebo smradlavý podpaždí? Ráda bych deodorant ale na pódiu je někdy k mání prostě spíš mikrofon.
Natočené nebo rovné vlasy? Co mi sluší víc?  😛
V zimě: chlupy nebo žiletka(popř. vosk)? Neřeším to, oholím se až budu mít svojí beauty náladu nebo musím na něčí maturitní ples.
Rap nebo zpěv? Zpívat umím líp jak repovat , ale repovat mě o to baví víc když vím, že můžu posouvat limity.
Kluci nebo holky? Lucas Blakk
Trap nebo boombap? punk
Sport nebo lenost? Poslední měsíce lenost, ale za pár týdnů rozjíždím moji celkovou psychickou přeměnu k dobré stravě a zdravému pohybu se supertelo.cz tak uvidíme.
Tenisky nebo podpatky? tenisky

Děkuji ti za fajn rozhovor s tebou a teď ti dávám prostor pozdravit naše čtenáře RapCity, potom ty tvoje puberťáky co tě poslouchají.

Takže zdravím především teda ty puberťáky pro který tu hudbu dělám, nenechte si srát na hlavu, dělejte si co chcete ,stejně vás nebudou mít rádi.  🙂

Sharlota FB
Instagram

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*