Pozval jsem si k rozhovoru mladou a zatím né moc okoukanou generaci rapperů, kteří mají docela slušně našlápnuto. Jde o dvojici V3nice a Deep. Přečti si jejich celkem zajímavý názory na tu dnešní hip – hopovou kultůru..

Co se chystá a jestli třeba taky přidají k zástupu Summer hitů i ten svůj.

 

Zdravim Vás kluci, jak se máme?

V3nice Taky tě zdravím , musím říct že po dlouhý dubě super , užívám léto a chilluju .

Deep Jo mám se super,jsou prázky takže co víc si přát heh

Pro ty co Vás neznají, můžete se představit?

V3nice Je mi 19 let, jsem z Benátek nad Jizerou a přes dva roky se věnuju rapu, píšu texty a pouštím to mezi lidi.

Deep Takže já si říkám „Deep“,(vlastním jménem Honza),hudbu dělam druhym rokem,jsem obyčejný kluk jako každý jiný co jsi jde za svým snem,toť vše.

Jak dlouho fungujete na scéně a makáte od začátku spolu anebo jste se dali až časem dohromady?

V3nice Tak my se známe s Deepem už strašně dlouho , já sem začal s rapem o něco dřív ale první texty sme psali už spolu , takže se dá říct že makáme od začátku spolu .

Deep No první treky jsme dělaly spolu, pak sem si dal tak nějak přestávku s hudbou a v3nice jel sám.

Plánujete nějaký společný album či mixtape?

V3nice Až doděláme věci co máme teď rozdělané tak padlo nějaký to slovo že by sme spolu udělali mixtape , popř. album.

Deep Přemýšlely jsme o tom,ale nebudeme zatim nic prozrazovat. Ať se každý kdo nás poslouchá nechá překvapit 🙂 ale jak už zmínil v3 něco určitě vykutíme.

Vy jste mladá generace rapperů. Jaký máte pohled na dnešní hip – hopovou kultůru?

V3nice Já osobně si myslím že na scéně chybí mladý jména a že se tam dostávaj jen lidi co maj takový ty hodně komerční věci na který se lidi chytaj, půlka těch starejch legend by klidně mohla už jít do „rapovýho důchodu“ 😀

Deep Můj pohled je takový,že každým rokem se tahle kultura nějak mění,dříve to pro mě byl pravej rap, kterej nevznikal jen kvůli penězům a „famu“,teď je tomu jinak,každej chce na rapu vydělat a ztrácí to už tu sílu.. Ale díky bohu za těch pár lidí, co se snaží ten rap zvednout ze země,a dát ho do původní podoby.

Máte nějaký cíl, co Vás žene kupředu? Kam byste to chtěli dotáhnout?

V3nice U mě se ani nedá říct že mám nějakej cíl , spíš mám prostě takovej malej „sen“ vydat album který by si koupilo pár lidí a sklidilo by to nějaký ty „ovace“ A byl bych spokojenej 🙂

Deep Tak jasně že mám nějaky cíl. Chci vydat album, který by ocenilo více lidí a o kterém by se mluvilo. A dostat se s hudbou zas o něco výš.

Léto je už konečně plným zápřahu. Jak si ho užíváte?

V3nice Pohodička , chill , nic nedělám , válim se doma , píšu texty chodím mezi lidi prostě taková chvíle na odregování 😀

Deep Ale tak jde to,většinu času teda trávím doma za papírem a za mikrofonem,mám pár spoluprácí takže tak no.

Právě v těchto horkých dní se vynořilo na svět plno Summer hitu. Nechystáte taky nějaký?

V3nice Jako rád si to poslechnu ale nejsem člověk kterej by šel s „davem“ takže já osobně nějakou letní pecku nechystám , možná v budoucnu za pár let ale teď se chci ubírat trochu jiným směrem.

Deep Nějak mě to neláká, můj pohled na tyhle „Summer hity“ jsou takový,že jeden udělá letní hit, kterej sklidí úspěch a hodně views,a všichni se to snažej hned napodobovat,takže u mě tyhle „Letní hity“ prostě nevedou 🙂

Je nějaký producent či rapper, s kým byste chtěli dát někdy spolupráci?

V3nice Tak pro mě je to jednoznačně Radikál nebo Kali a z producentů určitě Dj Wich, Mugis, Heron. Ale asi sem zatím moc náročnej 😀

Deep Tak jasně, je pár takových lidí s kterýma bych rád spolupracoval, když by se jednalo o producenta tak asi Mugis nebo Emeres a z raperu Radikal.

Je možnost Vás někde vidět na živo? Ať už společně nebo sólo?

V3nice Zatím na sobě neustále makáme, aby ta show na živo pak měla nějakou váhu a nějak to vypadalo 🙂 Ale určitě brzo něco bude, ještě jsme si nebyli schopný ani udělat boxing, ale kdyby nás chtěl někdo někde tak stačí napsat https://www.facebook.com/TheV3nice a určitě se nějak dohodnem.

Deep To zatim né, ale v budoucnu určitě ano.

Co vy sami posloucháte za hudbu?

V3nice Já si poslechnu tak nějak cokoliv, ale momentálně u mě hodně jede, Sergei B., Pastor, Serega , starej Kontrafakt, ale jinak si poslechnu tak nějak cokoliv hlavně mě to musí nějak oslovit a něco mi to „dát“.

Deep Já poslouchám rap,a tak nějak vše co se mi libí. Momentálně sem zaměřen na Francouzský, a Polský rap.

Je nějaký album, na které se vyloženě těšíte?

V3nice Já sem vyrostal na Kontrafaktu takže se vyloženě těším až vyjde : Kontrafakt – Navždy, pak na Egovu sólo desku jestli se jí teda někdy dočkám jelikož to slibuje už pěkně dlouho, těšil sem na album Pastora ale to už je venku a hraje mi v bednách , takže asi tak 🙂

Deep Tak určitě, třeba Kontrafakt Navždy.

Chtěli byste něco vzkázat svým fanouškům a nebo haterům?

V3nice Díky všem lidem co nás podporují a najdou se v naší tvorbě, ztotožňují se s námi a stojí za námi. A haters .? Díky ženete nás dopředu každej den víc a víc a nutíte nás makat peace! A brzo čekujte mixtape kterej ponese název 14dní !

Deep Fanouškům asi jen to, ať mě nepřestávají sledovat, že toho bude ještě víc než doteď,a že cením každýho kdo mě dokáže podpořit.. Hejtrům?Škoda slov hehe

Díky za rozhovor a ať se dál daří v tvorbě.

V3nice Taky díky, ať se daří v rozvoji stránky .( je málo stránek které podporují mladý lidi ) 🙂

Deep Díky díky, i tobě ať se daří.

Sleduj Funpage

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*