Dnes Vám přináším další rozhovor. Tentokrát se jedná o mladíka z Kroměříže. Ten souhlasil s tím, abych ho trošku vyzpovídal. A jak to celé dopadlo si můžete přečíst. Doufám že budete spokojeni. Těšte se na další rozhovory.

Zdravím tě, můžeš se představit lidem, kteří tě neznají ? Kolik ti je, co děláš atp. ?

Ahoj taky tě zdravím. Jmenuji se Patrick Krist ,ale většina lidí mě zná pod pseudonymem, nebo-li přezdívkou PK-One a nebo taky z předešlé kapely Notorikz, která už momentálně nefunguje. Je mi 21 let a dělám rap.

Super. Slyšel jsem že chystáš něco nového. Co je na tom pravdy ?

Momentálně je to asi měsíc a půl co jsem začal dávat dokopy solovej projekt. Přesněji jsem začal rozepisovat debutovou solovou desku .Jde o můj první solovej projekt, takže se to snažím propracovat a poslední dobou nad tím taky trávím většinu volného času.

Tak to držím palce. Může k tomu říct něco víc ? Jak se to bude jmenovat, kdy bys to chtěl mít venku ?

Deska ponese název Hlavolam. Obsah desky vystihuje život obyčejných lidí jako jsem já, různé životní situace do kterých se zamotáš ani nevíš jak a vesměs jsou to opsané řádky života. Jak sem psal desku jsem začal psát zhruba před měsícem a půl a momentálně jsem ve fázi kdy mám cca polovinu napsanou. Přesný termín vydání jsem zatím nedal, protože jsou veškeré věci v průběhu a všechno se to teprve rýsuje. Odhadem jsem chtěl desku vydat na přelomu březen/duben letošního roku.

Poodhalíš nám jména co se tam objeví na produkci či featech nebo to necháš utajené ?

Co se týká produkcí tak se na desce objeví : Mugis, Michal Hruška, Wyngz, Black M, Majestic, Neri, Poemistix, Locki G (slečna producentka) a posledním je Saklovsky.

hosté na mikrofonu jsou potvrzeni: Matea, Packet, Madafaka, Neri, Skiwo, Deni, Mekolek a posledním hostem na desce by měl bát mladý talentovaný chlapec ze Slovenska, který si říká Kildo. Zatím není potvrzený na stoprocent, protože má teď menší problémy se studiem, ale doufám že to dotáhneme do úspěšného konce. Na desce bude 14 skladeb + intro a outro

Teď se přesuneme dál od tvé desky. Zajímalo by mě zda sleduješ naši scénu. Co si o ní myslíš ? Baví tě někdo z CZ/SK ? Popřípadě kdo a proč.

Přiznám se, že od roku 2006 až do současné doby mě osobně z CZ scény nejvíc baví MAAT. Strašně cením jejich tvorbu a tak trochu mě i motivuje k tomu abych na sobě makal . Bylo neuvěřitelný sledovat celý ten jejich vývoj A proč? Pro mě osobně maj kluci momentálně nejlepší flow v Česku a myslím si, že jejich deska Ze Tmy to jenom dokazuje. Ze Slovenska cením asi nejvíc Strapa. Odehrál sem sním i společný koncert a měl sem možnost sním prohodit pár vět a abych pravdu řekl tak je to i super člověk. Od dob Artattack battlu kde už v té době ukazoval, že je jeden z nejlepších battlerů v ČeskoSlovensku. Jinak ze Slovenska i Kaliho, který mě poslední dobou hodně baví a jsem strašně zvědavej na novou desku Separa.

Podporuješ inteprety zakoupením CD nebo tím, že přijdeš na koncert ?

Snažím se podporovat zakoupením CD, ale samozřejmě taky objíždím různé koncerty.

Posloucháš i něco jiného než rap ? Na čem jsi vyrůstal ?

Určitě poslouchám i jiné žánry. Když jsem byl malej bylo mi asi 5-6 let tak mi přinesla babička kazetu Michaela Jacksona a já si tu kazetu tak oblíbil, že jsem začal zkoušet napodobovat jeho tanec a postupně se mě to drželo vlastně až do teď.

Jak jsi se teda dostal k rapu a jak dlouho ho ty osobně děláš ?

Já jsem se dostal k rapu v období základní školy cca 6 třída to mohla být. V té době jsem hodně poslouchal hip hop celkově a ani popravdě nevím proč, nebo resp. z jakého důvodu mě to napadlo, ale sepsal sem pár textu. Postupem času mě to začalo zajímat víc a víc chytlo mě to nemožným způsobem . Místo školy a díktátu jsem si psal texty abych mohl do studia nahrávat, takže se dá říct , že mě po pohltilo a vytvořil sem si k hudbě citelnej vztah. Rap jako takovej dělám 5 let.

Zabruslíme trošku do soukromí pokud to nevadí. Takové otázky z běžného života. Hraješ nějaké hry ? Tím nemyslím člověče nezlob se nebo schovávanou.

Samozřejmě , koupil sem si nedávno ps3 a taky docela dobrou várku her. Jsem celkem fanatik na Fifu, takže mám doma 12 , 13 , 14 . GTA5 to mi taky nemohlo uniknout a musel se si to okamžitě pořídit a abych pravdu řekl, tak mě ta hra šíleně namotala . Takže poslední dobou když už hraji tak fifu, nebo gta 5 jinak zbytek her nějak nevyužívám.

Já jsem si hlavně řekl,že prostě místo vysedávání u ps3 radši budu psát a makat na desce. No někdy se to vymkne kontrole …Pokud hraješ jako já, tak určitě víš o čem mluvím 😀

Bohužel vím :D. Ale už se z toho dostávám. Když si tak jedeš Fifu, tak se musím zeptat. Hraješ nebo sleduješ fotbal aspoň v televizi ?

Fotbal hraju od malička, od mých 6 ti let až do teď . To je taky ten důvod proč je fifa nezbytnou součástí mého života. Hrál jsem i ligu, ale to pouze v mládežnických kategoriich. Dneska už chodím jen tak z lehka si zaběhat za klobásu a pivo, ale fotbal miluju.

Dál mě zajímá. Umíš vařit ? Přece jen jsi mladý a času asi moc nemáš.

Když už na to dojde a mám si fakt vařit sám,  tak jsem se teď poslední dobou začal o vaření hodně zajímat a semtam si něco udělám,  ale vesměs jsou to takový ty běžný věci. Zvládnu udělat třeba zapíkaný těstoviny s kuřecím masem. Občas si naložím steaky což je na pánvičce otázkou pár minut. No a jinak klasický vajíčka. Ty mi chválí lidi asi ze všeho nejvíc Takže vaření bych raději předal těm zkušenějším než se stihnu něco nového přiučit.

Jedna otázka pro slečny. Jsi momentálně zadaný ?

Momentálně nejsem zadaný.

Takže mají slečny šanci nebo na vztah nemáš pomyšlení ?

Abych ti řekl pravdu tak jsem ze všech předchozích vztahů vyšel jako ten nejhorší . Vždycky když jsem si řekl, že jsem vyléčenej, a že se to už nebude opakovat přišla další facka. Momentálně si vyloženě užívám toho,  že nejsem na nikom vázanej a můžu si dělat co chci. Takže o vztahu momentálně nepřemýšlím.

Předposlední otázka. Znáš náš web ? Co si o něm myslíš ?

Nedávno jsem narazil na pár zajímavých rozhovorů a soutěží a celkově rád váš web jakýmkoliv způsobem podpořím .Myslím si, že slouží pouze k dobrým účelům a to by se mělo cenit.

Taky se mi líbí, že dáváte prostor i mladým talentovaným lidem a dáváte o nich lidem echo. Takže za mě palec nahoru.

Díky moc. Tak a je tu poslední otázka. Chtěl by si něco vzkázat čtenářům ?

Chtěl bych poděkovat za veškerou podporu z jejich strany . Strašně si toho vážím. Určitě bych je taky odkázal na rapcity.cz aby sledovali novinky, rozhovory, protože se můžou dozvědět o hodně zajímavých lidech a jejich tvorbě. Taky bych chtěl poděkovat celému týmu za příjemný rozhovor a přeji hodně úspěchů a sledovanosti.

Díky za tvůj čas. Měj se a ať deska dopadne co nejlíp.

Díky !

 

Jako speciální věc pro Vás mám speciálku co mi poslal PK-One. Je to úryvek z jednoho tracku. Užijte si následující 16tku.
https://soundcloud.com/pk-one-1/pk-one-16-bars

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*