Milý čtenáři našeho Webu mám tu pro vás Rohovor s raperem Mateou,  který probíhal nějak takhle:

Jak vypadá tvůj bežnej den?

Tak pokud jdu do školy. Tak rano vstávam vetšinou v 5 rano. Zapnu pc najdu na netu nějaké nové alba co vyšli mezitím si dam srpchu potom si dam kafé a valím na vlak. Ve škole nebo na praxi to nějak překousnu a potom jednu za moji holkou kde sem až do večera. V 9 večer dojedu domů a zhruba do pul noci sedím u pc a dělam ruzné blbosti.

 Chystáš teď v nebliží době nějaké CD nebo už na něčem pracuješ?

No vlastně všechny tracky co jsem ted za poslední dobu vydával asi tech 10 posledních bych chtěl zhruba nějak začátkem srpna dat na jedno Cd udělat nějaky cover a prodávat to pro ty kteří budou chtít podpořit a zároven to dat i ke stažení.K těm asi 10 trackům by mělo přibýt ještě tak 3 a aspon jeden klip.Takže celkově bych tam chtěl asi 15 tracků + intro

Jak tě vlastně napadlo napsat track „Bežím pryč“?

Tak ono je to vlastně z každodenního života.Občas má určitě každy znás pocit že je toho na něj moc a že by prostě potřeboval zmizet někam pryč od starostí od věcí co tě štvou a od všech takových věcí.

Mají tvý fanoušci nebo lidi co by chtěli rapovat mají možnost u tebe něco stvořit?

Ano určitě. Už u mě pár takových lidí bylo. Stačí jen napsat a domluvit se. Můžou si u mě nahrát track a já jim i k tomu udělám zvuk(mix).

Jak si vlastně přišel k Rapu a kdo tě k tomu dovedl?

Tak k repu sem se dostal už jako malý kluk. Bylo mi asi 7-8 roků když sem ho začal poslouchat. Když mi bylo 9 roků tak sem zkusil napsat první text napsal sem jich asi 5 hehe. A potom sem stim sekl. K repu sem se vratil ve 14 letech a od te doby se mu naplno věnuji.

 Myslíš si že tě bude jednou rap živit?

No já si myslím že ne. A i kdyby jo tak myslím že málo kdo se tady v Cz/SK živí rapem. Tak možna 2 nebo 3 interpreti. Cz/SK živí rapem tak maximalně 10 interpretů

 Co ty sám posloucháš za hudbu?

No jako občas si něco poslechnu ale spíš v tom smyslu že se to musím učit na koncert nebo tam vychytávám chyby a poslouchám jak bych to mohl nahrát jinak. Ono když to pišeš pak to nahraváš a potom to ještě mixuješ tak ti z toho tracku už jeb*.

Chytáš se na nějakej Tour nebo Koncert?

Jojo chtěl bych teď na prazdniny nějaké koncerty zatím mám asi 2.

Máš nějakou stránku kde tě lidi mužou čekovat?

https://www.facebook.com/fanpagematea?ref=ts&fref=ts


http://www.youtube.com/user/mateavole

 

Máš nějakej vzkaz pro fans či haterům?

Díky všem fanoušků za podporu. Moc si toho važím. Bez vás bych nebyl tam kde sem.

Tak jo draku měj se ať ti všechno vyjde.

Ty taky. Díky za rozhovor. Ať se vám daří

A pokud někdo Neslyšel track Bežím Pryč tady je:

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*