Jsem rád, že ode mě přijal pozvání na rozhovor talentovaný rapper, který si říká Madafaka. Má za sebou pár mixtapu a před sebou „MastaFlower vol. 2″ který půjde brzy mezi Vás.

Přečti si k tomuto počinu bližší informace a samozřejmě i o jiných projektech, které se chystají.

Zdravím Tě man, jak se daří?

Serus amigo, no daří se jak na houpačce, nahoru a dolů. Bylo hůř, ale i líp! 🙂

Jaká byla akce v Havana Clubu v Jevíčku?

MEGA ! Cítím se v Jevíčku na Havaně jako domácí, protože tam mám spoustu známých a rád bych tady prozradil, že z Jevíčka pochází nový člen moji sestavy a to DJ IEN, který mi bude na koncertech krýt záda. A ještě bych dodal, že majitel i lidi byli velice spokojení, takže velký respekt za ten hell, co jsme tam zažili ! Určitě jsme tam nebyli naposledy.

28.4 2013 Ti vychází nový mixtape „MastaFlower vol. 2“ Pověz nám bližší informace?

Tímto chci zajebat tři desky za jeden rok! Hlavně předchozí desky „Zítřek Neumírá“ a „MastaFlower vol. 1“ byl materiál, který jsem sbíral cca 2-3 roky. A strašně jsem se během te tvrdé práce posunul, čimž jsem chtěl ukázat aktualní formu, aby lidi viděli, že to roste každým rokem! Je fakt se na co těšit. Pozval jsem kámoše a nahrál si to doma na koleni pro fans a jako promo materiál, než se dostaví kompletně studio a já se pustím do nahrávání nového LP.

 Mixtape má být zdarma ke stažení na stránkách www.no-moneymusic.cz Bude i ve fyzický podobě?

Jelikož jde o mixtape, tak jsem využil tohoto projektu a nesháněl se po vlastních beatech, abych mohl nezávisle tvořit a pak to jen splácnout dokupy. Placku ve fyzický podobě jsem zatím nevydal, ale to se brzy doufám změní. Mám v hlavě dva projekty, který bych takhle rád dotáhl do finále. Otázkou je, aby to lidi supportovali a kupovali. Myslím, že není dneska novinkou, že na CDs se už nevydělává. Peníze do kapse sypou live shows. A peníze jsou potřeba, chceme posouvat levely dál. Snažit se zdokonalovat a to všecko stojí peníze. Technika, grafika, klipy….

Kdo Ti dělal cover?

Cover si splácám sám ve photoshopu. I když velký podíl na něm má Necrania z Brna, která mě nafotila a upravila hlavní fotku. Ta lejdy je mocná frajerka, fakt umí! Bylo mi ctí, že jsem s ní mohl spolupracovat, doufám, že se s ní ještě někdy sejdu a něco mi udělá. Fakt to za to stojí! Málokdy jsem měl možnost poznat někoho tak talentovanýho.

Loni v červnu jsi vydal 2 mixtapy po sobě. Jaký je od té doby u Tebe posun?

RAPu se věnuju už kolem 8 let, ale pořádně vydávat jsem začal až letos. Až v roce 2012 jsem officialně vydal nějakou svoji desku. Hodně jsem makal, dal možnost nahrávat kamošům u mě svoje projekty, ale sám jsem nic nevydával a čekal na pravou chvíli. Cejtím se ve formě, cejtím, že rostu, cejtím progres. Myslím, že to má budoucnost. I jako headliner na místních akcích obstávám, takže myslím, že jsme na dobré cestě. 🙂

 Tvoji fanoušci se na mixtape těší, ale co Ty, co Tě neposlouchají. Co by je mohlo zaujmout?

Rád si hraju, nikdy nemůže čekat, že všem zase podstrčím to co bylo na minulé desce. Možná odradím starýho fanouška, ale určitě mám co nabídnout pro toho novýho. Hodně jsem na něm spolupracoval se Satem, takže určitý podíl na celé desce má jeho přísun.

Dřív jsi fungoval s Bedissem. Uslyšíme ještě někdy společnou věc?

Bediss se už na to doslova vysral. Ted se na plno věnuje krvavýmu sportu! Takže mu držme pěsti, at co nejdřív doveze nějaký ten titul ! Ale určitě se ještě někdy ve studiu ukáže. Jen už s ním nejde počítat jako s aktivním eMCím.  😉

Budeš s mixtapem objíždět kluby?

Myslím, že na nějaké turné je ještě příliš brzo. Rád vystupuju, beru to jako jednu ze svých silnějších stránek. Jen my chybí ty spravné kontakty, ale kdo by chtěl show ve svým clubu, tak at se ozve, rád pojedu na showtime kamkoli !

Nechystáte jako No money Music nějaký společný projekt?

Pro nás bylo nejvíc obtížné celkově ten projekt rozjet a rozhoupat. Máme za sebou kus práce. Jsme rádi do jaké podoby jsme to dostali, i když to není zdaleka dokonalé. Ale zatím jde vše podle plánu. Velký díky patří Shuplimu, který se stará o fungování celého projektu. Jsem rád, že je ten člověk v tom s námi, protože má z nás nejvíce zkušeností a hlavně jeho minulost mluví za svý! A kdo neví o co de, at si vytuká jeho profil na www.nomoneymusic.cz . Po MastaFlowerovi 2, chci zkusit udělat nějakou kompilaci, ale všecko je teprve v ranné fázi, takže o tom jeste pomlčím. Každopádně od NoMoney Music čekej akce, klipy, singly a brzy snad i nálepky a trička s logem BP! Weeeeeeeeeeej!

Co ty sám posloucháš za hudbu?

Metrix, Dave Větrovec, David z Ghetta, Justin Bieber, MC Fetoš Lakatoš 😀

Jak vypadá tvůj běžný den?

Vstát, ubalit, nažrat se, ubalit, během toho spamovat Facebook svýma inteligentníma názorama a lajkovat fotky krásným mickám. Pak si du na par hodin lehnout a když vstanu, tak to celý opakuju. A takhle to opakuju everyday! 😀 No každopádně si ted dávám přihlášku na vysokou, tak kéž by mi to vyšlo a já bych se tam dostal. Ale moc s tím nepočítám, protože nejsem moc studijní typ. Vždy jsem nejlíp uměl všecko jen ojebat!

Je nějaký rapper či beatmaker, s kterým bys rád dal track?

Určitě! Nějaký malý sny už jsem si v tomto splnil, ale zatím je brzo žádat po někom velkým featuring. Měl jsem zkušenosti s tím, že se zaplatí peníze a pak se to jméno fakt objeví na vaší desce. Ale takhle bych si moji budoucí spoluprací s někým vyjmečným moc nepředstavoval.

Myslíš si, že se dá živit rapem?

Rap mě naučil strašně moc věcí. Seznámil s hodně zajimavýma lidma. A jdu zatím, abych se fakt kolem hudby mohl pohybovat. I třeba jako studiový inženýr. Takže pokud to nevýjde mě, tak určitě se chci živit něco jako producent. Zatím mám dobré výsledky ne?! Každý kdo u mě kdy nahrával, tak šel jenom nahoru. Takže bych to neviděl tak jednotvárně. Díky tomu, že jsem se věnoval nahrávaní, grafice a tak, tak se o budoucnost nebojím. Mám co společnosti nabídnout.

Na kterých stránkách Tě mohou fanoušci čeknout?

Kdo chce sosat moje rozumy, tak si mě může přidat nebo sledovat na http://www.facebook.com/piroch

Kdo chce vidět, co se officiálně u nás děje nebo chce vidět fotoreport z minulé akce, či ho zajímá, kde by nás mohl vidět živě, tak to celé se odehrává na tomhle profilu http://www.facebook.com/N0M0M

A kdo by si rád poslechl moje pecky, tak jsem po letech rozjel konečně svůj starý profil na soundcloud: https://soundcloud.com/madafakapiroch/

Chceš něco vzkázat fanouškům či haterům?

Všechno teprve začíná! Budte naladění a trpělivý. Uvidítě jak to rok od roku poroste! Díky všem za hate i za support! Je to věc, která k této hře patří. Mě to motivuje a žene kupředu! Každá ruka hore na akci má můj respekt! A díky kámo za prostor na tvým webu, BIG UP pro RapCity! Peace

Díky za rozhovor man

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*