Z koncertu, který proběhl 4.9. v KD Ústí nad Labem jsme měly možnost vyzpovídat člena labelu Blakkwoodu Fosco Almu.Určitě všichni kdo tohohle týpka z formace Maat poslouchá ví ,že vydává své  třetí sólo album s názvem Foscoismus 2.

1. Ahoj Fosco, kdy ti vyleze ven tvoje další deska Foscoismus 2?
Měla vyjít původně 26.září, ale release se zpozdí o měsíc z důvodu nedodání všech featů, které chci na albu mít.

2. Jaký album bude? Jeho koncept?
Koncept alba je, že to bude TOP rap 😀  Ne prostě tohle své sólové album dělám po 7 letech a jsou to věci který jsem chtěl říct, ale nehodily se třeba na společný alba Maat, takže jsem si to šetřil na své sólo album a je to o mém životě, o lidech kolem mě a tak.Je to upřímná věc, budou tam nasraný tracky,ale i pozitivní věci.Rozhodně to nebude tak depresivní jako bylo album od Maat – Ze tmy, zkrátka to bude rozdělený na půl.

3. Jaké produkce a hosty můžeme očekávat na albu?
Desku si produkuju skoro celou sám až na vyjímky, např. tam bude mít věc Meryk a DOM, který produkoval skladbu Chiméra.Co se týká hostů, tak to budou lidi z Blakkwoodu a další jména zatím nechci zmiňovat.

4. S kým by si chtěl mít společnou desku nebo feat mimo Blakkwood?
S legendou českého rapu Papa Orionem a ze Slovenska se Strapem.Ze zahraničních rapperů by to byli pohádkový featy s Jay-Z, Eminem.Jinak z Evropské scény neznám skoro nikoho.

5. Kolik si odehrál koncertů do dnešní doby a který klub je tvůj nejoblíbenější?
Tisíce to zatím určitě nebudou, koncertuju asi 11 let, takže cca. těch 500 akcí by to bylo.Jinak mě vždycky bavili koncerty v Roxetu music klubu ve Skořenicích u Chocně, kde to bohužel nějak chcíplo a poslední 2-3 roky jsme tam nehráli, jinak další místa mi neutkvěli v paměti.

6. V kolika letech si začal rapovat?
Bylo to myslím ve 12ti a přivedla mě k tomu nějaká PC hra kde hráli Cypress Hill.Potom to byl Chaozz kdo mě zaujal, tak jsem si to chtěl sám pro sebe vyzkoušet a pohltilo mě to.

7. Jaký značkový hadry rád nosíš?
Hodně blakkwood věci, jelikož jsem spolumajitel.Jinak vyhraněný značky nemám.Co se týče bot tak mám zrovna na sobě vyleštěný černý Nike Air Jordany od přítelkyně.

8. Jak to vypadá s dalším albem od MAAT?
Teď na ničem neděláme,L.d. chystá svoje sólo, já teď vydávám album, takže se uvidí po tomhle, ale určitě bych něco chtěl zas udělat.

9. Díky ti moc Fosco za rozhovor a měl bys ještě nějaký vzkaz na konec?
Zdravím čtenáře RapCity.cz, čtěte to a podporujte magazíny.Nepoužívejte ADblock 😀 a podporujte interprety.Kupujte alba, merche a choďte na koncerty.A DÍKY ZA KAŽDÉHO ČLOVĚKA CO NÁS PODPORUJE A POSLOUCHÁ !!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*