Dnes jsem si pro Vás připravil můj úplně první rozhovor. Doufám že se Vám bude líbit a že budete mile překvapeni. Jako prvního „hosta“ jsem si vybral člena uskupení Puerto Rico a to sice Seinta.
Přečtete si celý rozhovor a do komentáře napište, jak se Vám to líbilo a o koho by jste měli zájem. Můžete připsati otázky, na které se mám třeba ptát. Díky. Těšte se na další rozhovory, jak ode mne, tak od Yaxleyho.

Tak jdeme na to.

Zdravím tě, můžeš se nejprve představit lidem co tě neznají ?

Mě někdo nezná ?:D né sranduju.  Jsem Seint, vlastním jménem Milan, pocházím z Havířova, je mi ještě měsíc jednadvacet let a hudbě se věnuji sedmým rokem.

Díky. Prozraď nám jak jsi se dostal k rapu a jak dlouho ho děláš ?

K rapu,ono je to složitější já jsem názoru že ani nedělám rap. V některých skladbách nazpěvuju refreny, někde i sloky, taky ovšem jsou sloky kde čistě jenom rapuju. K rapu jsem se dostal asi ve 13, kdy mi kámoš Tomáš timp (zdravím toma) pustil KF DAVA mi a to mě odjebalo uplně no a potom mě poslala k vodě buchta a já sem narepoval svuj první lovesong doma na 486:D

Zajímavá mini story. 🙂 Co si poslouchal před tím než přišel rap ?

Asi všechno, dodneška poslouchám všechno co zní ! Vyrůstal sem asi na Luneticu, Kabatech(do toho mě nutil fotr) 😀 a podobných sračkách jako dítě no:D dj bobo to bylo tehdy nejvíc co si pamatuju 😀

Tak trošku jsi nakousl moji další otázku. Co ty a hudba celkově. Posloucháš jen rap nebo jsi i na tvrdší věci.

Nevím jestli na tvrdší já sem spíš na měkkší, ať si každý říká co chce já nějak neřeším předsudky, ale pro mě JB jasná volba, jinak z rapu jedu francii hodně díky mému bratrovi Juniorovy co mě do toho zatáhl(serus Jeník) SEXION DASSAUT -WATIB , z česka tak maximálně MAAT a jináč nevím Adele zpívá jak paní

Sleduješ CZ/SK rapovou scénu ? Co si o ní myslíš ?

Podle mě sk a cz scéna to nemůžeš ani srovnat, slováci jsou tak o 561782187851 levlů výše jak čeští ,,rapeři.,, Česká scéna je jedna velká kupa sraček, s pár výjimkami, které jsou nedoceněné.

Dobře, minulý rok vyšla spousta CD´s. Sledoval jsi co vycházelo ? Popřípadě zaujalo tě něco ?

Brácho vím že KF vydalo album, to sem zaregistroval a jinak ještě kdo vydal album? nikoho jiného sem si nevšiml.

Byla jich hromada, pro příklad třeba Delik, Zverina, Marpo, MAAT, Rest s Fatte a další.

Říkám moc to nesleduji, mě se to nelíbí MAAT samozřejmě slyšel sem viděl sem nejlepší album z Česka, podle mě nejnedocenější crew co tu kdy je a byla a bude, Zverina o tom sem se dozvěděl že vydal album až před týdnem, když mi volali že mu předskakujem , to samé Rest s Fattem ale u nich je to spíš o tom, že Restovskij umí rapovat jak bůh ale dělá hudbu, která mě není blízká Marpa nesleduji i když vím že se probudil s klipama. Celkem ale nějak tu naší scénu nežeru, spíš si všímám sraček co tu vychází a brečím celé noci nad tím.

Máš na rapové scéně (světové) někoho koho posloucháš a nedáš na něj dopustit ? Popřípadě proč ?

Samozřejmě mám jak sem řekl Francie Wati B sexion dassaut když si vyhledáš na YT live koncerty nebo záběry ze studia z radia, tak vidíš profesionální přístup žádné najebané sfetované ksichty ale prostě zpěvy, živá kapela, rap co ti budu vykládat si to vyhledejte a uvidíte sami MAITRE GIMS by měl dostat celosvětového slavíka, kokot veď ho má vyhrál grammy :))))

Dobře, teď se přesuneme trošku víc k tobě. Co ty a Puerto Rico ? Čí to byl nápad a jak to celé vzniklo ?

V podstatě to asi bylo přirozené 4 kluci, co už dřív rapovali v nějakých skupinách popřípadě solo, čas je dal dohromady a vzniklo PR

Viděl jsem trailer na tvoji novou věc Malý kluk. Kdy to výjde a na co se můžeme těšit ? Nová technika, nadupaný text nebo tak něco ?

Vyjít by to mělo 19.1.2014 ale jak všichni víme u mě není nic jisté:D Ne dělám si prdel Neděle 19.1.2014 vydává RAP4PEACE VE SPOLUPRÁCI S P&G PRODUCTION a labelem PR klip MALÝ KLUK, těšit se mužete na kvalitní rap založený na rocích dřiny, kvalitní klip, a zbytek si počkejte na Neděli

Super. A po tomhle počinu máš připravené nějaké další věci co půjdou ven ?

Určitě celé to i ten klip, i to co příjde patří do MIXTAPU PR, který bude vycházet v roce 2014 Máme napsaných kilo věcí i nahraných a vybíráme z toho ty nejlepší, určitě je na co se těšit.

Díky moc za rozhovor a za tvůj čas. Je něco co by si chtěl čtenářům vzkázat ?

Určitě, sledujte Fanpage LiL Seint https://www.facebook.com/lilseintpuertorico a RAP4PEACE https://www.facebook.com/RAP4PEACE , sleduj informace o nových věcech, chtěl bych pozdravit své blízké poděkovat všem fanouškům i známým za podporu, chtěl bych vyjádřit konkrétní dík Petrovi Potykovi, Janu Smožkovi a jejich organizaci P&G PRODUCTION, která mi dala šanci točit klip Malý kluk. A poslední věc co bych chtěl vzkázat všem lidem umělcům, raperům. Prosím, přestaňte tolerovat vydávání sraček, nebuďte ovce, lidé z jiných zemí se smějí nad tím co česká scéna vydává jako své propagátory. Rapery co ani netrefí hudbu a cpou se do rádií a ostatní věci. Nechávají si platit šílené peníze za špatně odvedenou práci. To je asi vše. Děkuji lil Seint, mixtape Puerto Rico, 2014 malý kluk 19.1.

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*