Tří písmenkový Slovenský rapper, kterého můžeš znát jako RNZ, dává o sobě po dlouhé době zase vědět.

Tenhle Košický pán, který je odkojený Příbramí tak trochu upadal do zapomnění. A pokud budeš číst dál, pochopíš proč. Ale možná to taky nepochopíš… Ronza dnešní den nahazuje svůj letos první singl Nautilus Flow, na který rovnou vzniknul i klip. Tahle věc bude rovnou součástí právě chystaného PARADOX Mixtape-u, který se ven nejspíš dostane někdy kolem roku 2020.

„Momentálně mám jakési ponuré období a tak tvorbu moc nehrotím, aby to neskončilo tak, že by na desce bylo samý násilí, nervy, útoky a podobný šlamastiky“ Dodal RNZ.

Jak je u něj známý, podmaz k tracku si opět udělal sám a video vzniklo spontánně v ulicích Příbrami za pomoci dua Tomáš Kráčalík a Tomáš ACS a.k.a. smutný kluk. Finální edit celé věci dodal mutaNT alias Jaro Pekarovič, který coby editor herních videí nechal svůj rukopis efektů i v tomhle videoklipu.

Myslím si, že je hlavně fajn, že RNZ patří k té řádce rapperů, kteří doposud nebyli zkažení „moderní“ vlnou a stále si udržuje tu svoji rovinu, kterou můžeš sám ochutnat v singlu Nautilus Flow.

Stahuj

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*