Horrorcore scéna se opět zaklepe v základech, protože její král vydává novou desku. Tím králem je u nás Řezník a vydává desku STRAIGHT OUTTA SKLEP.

Na něm najdeš přesně 13 tracků přímo z útrob Mengeleho smrdutýho sklepení. Na albu hostují Scum & Hex Rated z labelu LSP, MC Cumblood z Butchers Harem a z Česko – Slovenské scény např. Necrocock, DeSade, Haades, Zverina a další! O produkci se postarali Chubeats (Dope D.O.D.), Billy Cox (Alla Xul Elu), Mortem, Schyzo, Evil Dope a další. Deska spatří světlo světa 30.3 2021.

Dalším zajímavým zpestřením bude to, že s tímto albem zároveň vychází i dark trapové EP TRAUMAPLAN, které kompletně produkoval Sebki (Freewill). Zde hostuje Ouija Macc z Psychopathic Records a  Haades. Obě desky jsou nyní prodejné pouze spolu a lze je zakoupit v 10 různých balíčcích s různými variacemi merche. Balíčky je možno kombinovat. Ty si můžeš předobjednat přímo na webu ZNK.

Dnes si vychutnej první videoklip Děvky Musej Škemrat, kde měl režii pod palcem sám Řezník společně s Lubomírem Krupkou. Hudbu obstaral Adam Zelinka.

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*