Jak už jste se mohli dočíst v rozhovoru s Revoltou tak ten založil nový label Revolta Records. K sobě do týmu bere mladé, talentované a uvědomělé lidi.

Asi nikdo z Vás doposud nevěděl, kdo všechno je členem již zmiňovaného labelu. Pojďme si je teda trošku představit.

Hlavním představitelem je samozřejmě Revolta, jméno, které musím zmínit hned na začátku. Revolta je mladý raper z Krnova, který u nás začal šířit uvědomělý (conscious) rap a pozitivní myšlení. Je spoluzakladatelem Seberevolty a nyní již i zakladatelem Revolta Records. V jeho odvětví co se hudby týče, je na vrcholu naší scény. Ovšem jeho tvorba sahá, až do doby kdy bylo Revoltovi 16let. Tehdy totiž začal psát první texty.

Členem RR je slovenský revolucionář Ekcelent. Ten se rapu věnuje už 7 let oficiálně to, však sám datuje od ledna roku 2012. Do teď tenhle mladík makal sám na vlastní pěst. Nyní je tomu jinak protože našel útočiště právě u Revolty.

Další kdo se přidal je LaFre. Ten pochází z Lipníku nad Bečvou. Je to člen skupiny Hipnotic, jejímž členem je od roku 2005, kdy vznikla. Jeho posledním počinem je věc, která se jmenuje Život na rozkaz. Těšte se na jeho nové sólové album.

Jako další je mladý a pro mnohé neznámý raper Civil. Tento mladík je zřejmě nejmladším v celém labelu. To ovšem neznamená, že nemá talent nebo že by nevěděl nic o životě. Revolta si ho vybral z nějakého důvodu a ten určitě nebude leda jaký. Nezbývá tedy než čekat na to až se Civil pořádně předvede. Prozatím si můžete dát jeho track, s názvem Život má být živý. Kde se na produkci podepsal Skay.

Kalo Wyo jméno které znají ti, jež pozorují trošku Revoltu. Jde totiž o kamaráda, který s ním působil už v době, kdy se Revolta jmenoval ještě Marass. Staré přátelství nechabne a kluci jsou stále na stejné vlně. Myšlení, názory a podobné věci to bude to, proč se Kalo objevuje u RR.

Přiznám se, že další jméno je pro mě trošku překvapením. Jedná se o českého titána ve freestyle rapu eLKu. Milovníci freestylu tohle jméno znají a není třeba jim cokoliv říkat. Ovšem pro ty co nevědí je tu malé představení. Elka je původem z Klášterce nad Ohří. Společně s Matheusem a Kalimem tvoří skupinu Led’n’Ice. Elka se řadí mezi elitu v českém freestyle rapu. V téhle disciplíně má několik úspěchů a patří mezi tu starší freestylovou generaci. To už je ale nějaký čas zpátky.  Nyní má eLKa za sebou 2 CD a to sice Deník cestovatele a Apokalypsa na kterém pracoval společně s Daldou.

Jako další se objevuje na seznamu Revolta Records slovenské jméno Presento. I přesto že tohle jméno není nějak extra známé tak jeho hudba je uvědomělá, povzbuzující a motivační. Na kontě má už několik skladeb. Každá z nich je jedinečná a zároveň taková že ti pootevře oči a ze srdce odstraní kousek temnoty. Určitě neváhejte a navštivte jeho YT kanál.

A jako poslední se objevuje ženské jméno Hellena Grey. Abych pravdu řekl tak tohle jméno mi nic neříká. Ovšem podle dnešní novinky je vidět že má slečna talent a hezký hlas. A Revolta určitě ví, co dělá.

A nyní si už dejte dnešní novinku, kterou nahrálo celé Revolta Records s názvem Společně. Na produkci uslyšíte Daldu a o špičkovou kvalitu videa se postaral Rashid Fidratovich Garipov.

Tak co kdo podle Vás dal nejlíp? Za mě jednoznačně Civil.

http://youtu.be/QxuGVJK7eV0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*