Revolta byl svým prvním albem „Evoluce vědomí“ takovým boomem na naší scéně.

Upozorňoval na problematiku nejen našeho státu, ale celkově celého světa. Otevíral oči. Ale teď se otevírá nová kapitola, kterou pojmenoval „Motivace a moudrost Hip – Hopu 2013“ První skladbou z téhle kompilace je „Rap“ s produkcí Grimaso.

Sice je to trochu něco jiný, než jsme od Revolty byli zvyklý, ale dejme mu šanci dalšími tracky, co nám chce svoji hudbou říci. A co sám říká Revolta o své nové kapitole?

Dneska je to přesně rok od vydání Alba a klipu Evoluce Vědomí, bylo to pro mě výjimečné období doprovázeno výjimečnými emocemi které jsem vložil do tohoto alba abych je s vámi mohl sdílet.

Odehrálo se toho spoustu a slovy těžko popsat ale posunul jsem se teď emočně zase jinam a to delší ticho co se týče nové hudby které teď bylo,bylo proto, že jsem si musel srovnat par věcí a vypořádat se s tlakem a pozorností která nebyla vždy příjemná jednoduchá.

Momentálně dělám v tichosti na novém Albu MOUDROST HIP HOPU jelikož mě štve jak tady u nás lidi chápou HIP HOP a chci se k tomu vyjádřit. Chci to ZMĚNIT jelikož hip hop je podle mě žánr který poslouchají nejvíce mladí a není v pořádku že jim nikdo neřekne že to není o sebevychloubání aroganci,hulení a flow ale o ….???

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*