Tam kde to začalo křestem, to bylo také ukončeno. Ano je tomu přesně tak, album Restart zažilo svůj křest ve vyprodaném klubu Roxy a tuto sobotu zde byla celá Restart tour ukončena a samozřejmě bylo opět vyprodáno. A když se zde již jednou křtilo při vydání alba, tak nyní zde byli fanoušci svědky křtu stejného alba nicméně nyní jeho vydání na vinylu. Tohoto se chopil Idea „otec“ labelu Ty Nikdy a první vinylovou desku, jež kdy Rest vydal, polil.

Ještě než došlo na hlavní show, tak se o nabuzení fans postarali dva kolegové z TNKDLBL stáje a to konkrétně Boy Wonder a rapový princ MC Gey, kdy oba pořádně zatopili pod kotlem a atmosféra už jen během večera gradovala výš a výš. K vystupujícím se připojil třeba i Colectiv a na stagy si vystřihli společný track „Zpátky na zem“. Fans si dopřávali desku Restart pnými doušky, ale dostalo se jim taktéž starších nesmrtelných věcí a překvapivě i nějaké té novinky.

Venku se stály dlouhé fronty a fans postupně naplnili klub skoro k prasknutí. Byl to skutečně mocný večer. Navíc Rest je se skvělou podporou od DJ Herby koncertně velice vysoko a tedy jeho shows je absolutní zážitek. A to nebudeme mluvit o tom, že celé album a jeho rýmy jsou top.

Tak se asi podíváme na nějaké to foto z večera:

foto by Jakub

foto by Adamsky

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*