Je už delší dobu jasné, že pod labelem Ty Nikdy 1.4 2018 vychází producentská deska „Fade In“ pod kterou se podepsal DJ Fatte. Ale tohle není jediná deska, která pod Ty Nikdy vychází. Mimo to, že začala práce na label desce, tak další projekt má na starost Rest!

Rest se dostal do širšího povědomí hlavně díky rapovým freestyle battlům. Jeho prvním počinem byla zlomová deska Premiéra, kterou kompletně vyprodukoval DJ Fatte. To se psal rok 2010. O tři roky později se k Premiéře přidala deska Střepy. Tu dal Rest dohromady opět s DJ Fattem, který dodal všechny beaty na album. O jeho nové desce, která se jmenuje Restart, se mluví už celkem dlouho. Vlastně od skladby Čas hulit, která byla první vlaštovkou a vyšla začátkem roku 2016. Tu mu vyprodukoval Grizzly. Po singlu Čas Hulit, vydal druhou věc s názvem Víc klidu, kterou mu vyprodukoval Idea.

Dnes vydává Rest nový, v pořadí třetí videoklip na skladbu Kredit, kde se mu produkčně vyřádil DJ Wich. S ním zároveň můžeme všem nedočkavým fans s radostí oznámit datum jejího vydání, který je stanoveno na 20.4 2018. Album Restart vyjde pod Ty Nikdy Labelem a oproti minulým dvěma albům dvojice Rest a DJ Fatte nabídne zpestření v podobě spolupráce s více producenty.

Předobjednávky podepsaného alba a merche budou spuštěny 6.4 2018.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*