Chřipka nechřipka, i kdybych tam měl odpadnout tak tam musim být. Přesně takový byl páteční večer. Nic mě nemohlo zastavit vyrazit do pražského Rock Café. A to že proč, no přece společná show v podání Rest a Majself. A rozhodnutí samozřejmě správné, show to byla mocná. Jen si tak říkám, kde jsou z dalších magazínů atd., opět nikde žádný fotograf. Ale já tam budu vždy.

DSC_0023

Hned od začátku připravoval atmosféru a žhavil gramofony vždy skvělý DJ Fatte, kdy s ním byl na stagy Grizzly. První se ujal mikrofonu Rest a to je prostě nálož, show jak má být. Restovsky je prostě pán a fans udělají mega atmo. Samozřejmě proběhly hity z desky Střepy a pak také starší hitovky jako např. „Balkónovka“ nebo „Panáky na zem“. Kotel vaří a zůstat jen fotit je opravdu těžký.

DSC_0117

Pak už se chytá mikrofonu Majself, který přivezl s sebou svoje nové LP Eden jež dal dohromady společně s Grizzlym. Show nepolevuje a je to prostě party jak má být a myslím že výborné zakončení tour. Nemohl samozřejmě chybět křest této desky, takže Rest se ujal šampusu a už se to leje. Úspěšně pokřtěno a show společně pokračuje v podání obou. Rest, Majself, DJ Fatte a Grizzly jednoznačně předvedli top show.

FOTO ZDE

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*