Slovenská dvojice Respot a Mravec, o které jste už měli možnost u nás číst chystá album. Co vše se na něm bude ukrývat a jaký ponese název, tak to se dozvíte v řádcích níže.

Takže již zmiňovaná dvojice maká na svém CD skoro rok. Příčina toho je, že Mravec se momentálně nachází v Anglii a tak kluci nemají moc času, ale i tak se na to nevybodli a připravují pro nás tenhle počin. Deska ponese název (NE)ZMYSEL, dokončené bude podle slov Respota už v Sprnu a ponese tíhu okolo 15 skladeb. Možná jich bude na albu nakonec víc nebo taky méně. Každopádně určitě je na co se těšit. Sám posluchač potom usoudí, jestli to je „Zmysel či Nezmysel.“ Krom Respota a Mravce se na albu blýsknou taky jména jako je Shomi, Puerto, Aferas apod. Zvuk potom uslyšíš z dílny kluků Infiinit, Grizzly, Smart a další.

To zní dobře nebo ne? K tomu všemu jsem dostal ještě info, že koncem Sprna má tahle dvojice v plánu točit 2 videoklipy. Takže sledujte fanpage a uvidíte co se bude dít.

Samozřejmě mě zajímalo, podle čeho hoši vybírali hosty na album.

A Respot odpověděl následovně.
Nad hostmi sme moc nerozmýšlali, ale hned psali dotyčným. Tak, ako sme uznali za vhodné. Skor podle sympatií.

A jaká skladba je nejdůležitější z alba?

Najdoležitějšia je Modra krv. To vyjde s klipom ako titulná skladba k albumu. Na něj sme sa vybláznili a mala by ukazovat náš progres a posun.

 

No a krom toho všeho si už nyní můžeš dát ochutnávku v podobě 1. singlu z alba, který je venku. Respot, Mravec a Proti srsti 2.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*