Dnes Vám přináším další report. Tentokrát se jedná o akci ve městě Zlín, v klubu Golem. Celé to proběhlo v Pátek 15.11. Kdo dorazil tak si to pořádně užil.

Obrovské díky patří agentuře, která celou akci pořádala. A to sice www.zaridimeto.com

Na pódiu se ukázali známí a ostřílení rapeři jako je Ektor a Strapo. Ovšem nechybělo ani vystoupení mladých a talentovaných kluků. Konkrétně to byl Phoenix a kluci z Unbeatable 2ojky (Blaaazin a Stewe). Za pultem se předvedli DJ FNTM, DJ Shadow Steve, DJ Spinhandz a DJ Wich. Opravdu bylo o co stát a ten kdo nedorazil může jen litovat.

Celé to začalo, když se DJ FNTM postavil za pult a roztočil svoje desky. Lidem pouštěl starší ale kvalitní pecky, samozřejmě jsme mohli slyšet i novinky.

Po tomhle zahájení, se na pódium dostala mladá krev, konkrétně Unbeatable 2ojka. Kluci přijeli až z Prahy a jelikož jsou talentovaní, tak jsem se na jejich vystoupení hodně těšil. Ukázali že opravdu umí a myslím, že je škoda, že je moc lidí nezná.

Následoval Znojemský pták Phoenix. Ten lidem odpálil Zážeh,  jak se sluší a patří. Následovali jeho další pecky,  jako je Línej Zmrd s E-Onem nebo Vyprošťovák a jiné.

Když už byly lidi nažhavení a připraveni na hlavní vystoupení, kterým byl už zmiňovaný Strapo a Ektor. Tak to mohlo celé začít.

Jako první došla slovenské špička Strapo a s ním jeho věrný DJ Spinhandz. Jak se očekávalo, tak Strapo přijel plný energie a tu nalil do lidí. Udělal show, na které nechyběla předpověď počasí ani ping pong. Zazněli starší tracky jako je například Prší, prší ale nechyběla ani novinka Takoj.  Zkrátka jsme mohli slyšet velmi kvalitní věci. Ovšem nebylo by to pravé vystoupení, kdyby si na své nepřišel DJ a tak jsme mohli vidět Spina, jak předvádí svoji skvělou exhibici. Po vystoupení musela bohužel slovenská dvojice odjet, protože je čekal další koncert, tentýž večer.

A jako poslední se tedy ukázal Ektor a nejlepší DJ v zemi, DJ Wich. Tahle dvojice má na svědomí společnou desku s názvem Tetris. A společně už nějaký čas také vystupují.

Pražské duo předvedlo společnou show. Ektor předvedl opět svůj drzý rap a lidem se to líbilo. Vztyčený prostředník přišel jen tehdy, když je o to požádal sám Ektor. Poté lidi byly mile překvapeni, když slyšely pecku z albumu Airon Meidan a to sice Vidím to jako včera. 

O konečnou afterparty se postaral DJ Shadow Steve.

Takže akce to byla výborná. Určitě všem doporučuji přijet na koncert někoho z vystupujících. Ještě jednou děkuji www.zaridimeto.com

Fotogalerii z akce najdete ZDE.

Takhle nějak to vypadalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*