Opět tu pro Vás máme ochutnávku z koncertu. Tentokrát se jedná o vystoupení Slovenské top třídy.

Jak už nadpis napovídá, tak jde o Delika a jeho Sloboda tour. Ovšem Kdyby byl Delik sám, tak by to nebylo ono. A proto si přizval další kluky ze Slovenska. Konkrétně to byly jeho dobrý chlapci, SUPA a Jozef Engerer, dále celá HAHA Crew a jako překvapení došel Dano a Kubez.

Celá tahle sestava se sešla ve Zlínském klubu GOLEM.
Po otevření klubu začali přicházet první fanoušci, kteří byly připraveni udělat bordel pro to, co přijde. Ovšem pro zklamání některých jedinců, si museli počkat do půlnoci.
Jakmile se na hodinkách blížil čas 00:00, tak se lidi shromažďovali pod pódiem a začali skandovat. A když se lámala Sobota s Nedělí, přiletěli na stage Dano a Kubez a za zády jim asistoval Dalyb. Tyhle dva mladé talenty udělaly skvělou show a šla z nich neskutečná energie. Kluci zahráli několik skladeb, jako například Daj mi pokoj nebo Žijem WSK.
http://youtu.be/Lkq2_SJii6c

Po tomhle rozjezdu nastoupila HAHA Crew. Nebáli se toho a tak přišli s kuklou na hlavách. Osobně jsem byl na tuhle partičku zvědavý a musím říct že dali výborně. Zazněli tracky Je mi to ľúto, Rap a móda a další.

Po tomhle všem konečně došlo to, na co se těšil celý klub nejvíc. Přiběhl na stage Delik společně s Jozefem Engererem. Zahráli pár věcí z nového alba Sloboda. Potom přišlo obrovské skandování celého klubu, kdy všichni křičeli jen jedno „Delik, Delik, Delik.“ Tohle samozřejmě nemohlo zůstat bez odezvy a tak si celý klub zasloužil obrovské poděkování od Delika, kterého to očividně dojalo a udělalo mu to radost.
To ovšem nebylo vše a tak se pokračovalo. Na stage přišel i poslední dobrý chlapec SUPA. Ten byl společně s Delikem plný energie a ukázali že přijít na koncert MR, se určitě vyplatí.  Udělali show, ve kterou jsem ani nedoufal. Bylo vidět že jsou v srdci stále pankáči.

Kluci zahráli skladby z posledního CD, Dobrý chlapci vol.3. Zazněla pecka jako je Nočný let a nebo Sucker Punch. Nechybělo ani pár starších věcí. A SUPA, jako správný milovník piva, si nemohl nechat ujít zahrát nám Eště jedno.
Když se vše blížilo ke konci, tak dal Delik společně  se Sameyem remixovaný track RAP a MÓDA.

Po tomhle přišla opět skandovací děkovačka, na kterou Delik odpověděl akapelou a rozloučil se.

 

Jsem rád že jsem mohl být na tomhle koncertě. Poslechnout si na živo skladbu Krídla, to pro mě bylo nejvíc.
V backstagi mi Delik potvrdil a dokázal že není žádný tupec bez vychování. Můžu říct že ví jak se chovat k jednotlivým lidem. A jsem rád že mi potvrdil to co sem si myslel.
Sám Delik mi prozradil, že se do Zlína strašně rád vrací. Lidi jsou tam super a vždy je kvalitně uvítali.
Tímto bych chtěl poděkovat Delikovi za jeho vystoupení, hudbu a charakter. Ale hlavně bych chtěl poděkovat celé MR že nám dali lístky do soutěže.
Pokud váháte zda jít na koncert, tak odpověď je jednoznačná. ANO.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*