Golem music club, místo kde se 31.1. ukázal v jednu noc Zverina společně s BOYBANDem. Jeden stage, Slovensko, Česko a spousta lidí, tak by se dal popsat tenhle večer. Tak a teď už si dej report ze Zlína.

Ze začátku se postavil za gramce FNTM, člen Ty nikdy labelu, ten pouštěl opravdu skvostné skladby. V průběhu jeho hraní přicházeli lidi a klub se naplňoval.

 

Po jeho vystoupení ho vystřídal zlínský rodák DJ Fatte. Ten se s radostí postavil za disky a pustil hudbu, která ho doslova ovládla. Fatte si náramně užíval hudbu, jež vycházela z repráků. Byl jako smyslů zbavený. Těžko tohle popsat, to musíte prostě vidět.

Jak se pomalu čas blížil k ukazateli 23:00, tak se lidi připravovali na slovenského prezidenta Zverinu. A co čert nechtěl, přišli problémy. Zverina v daný čas nepřišel a všichni byly zmatení. Klubem se začalo proslýchat, že se jeho vystoupení posune o 45 minut.  Nakonec se harmonogram akce trošku změnil.

Ve 24:00 přiběhli na stage kluci z BOYBANDu a rozjeli svoji česko-slovenskou show. Záda jim kryl už zmíněný DJ Fatte. Celá tahle trojka sklidila obrovské ovace a měla úspěch. Zazněli skladby jako je Lady Carneval, Čevabčiči Swag a jiné. Celý klub se nechal vtáhnout do jejich textů a jel s nimi. Samozřejmě nechyběli ani úryvky z labelové desky Label. Klub klukům samozřejmě patřičně poděkoval. A aby toho nebylo málo, tak si Boy Wonder zatkl jednu mladou slečnu. Show skončila, BoyBand se schoval do zákulisí a prostor dostal DJ Roman Zámožný.

 

V tu chvíli už lidi věděli že co nevidět se objeví Zverina. Samozřejmě musím pochválit Romana, za to co pouštěl. Nezůstal jen u zahraničí ale pustil do beden i slovenský a český rap. Jeho set se blížil už k 30ti minutám a lidi věděli co se stane. Na pódium přiletěla slovenská dvojka Freestyle Assassins, Zverina a Shomi.

 

Jen je lidi viděli, tak začali šílet. Objednali si na baru 3 piva a šli na věc. Samozřejmě nebyly by to praví freestyleři aby nezačali s pořádným freestylem na místě, z hlavy. Bylo úžasné vidět tyhle dva titány jak dávají. Free vystřídaly texty z nového Zverinova alba, Umelecké dělo. Nebyly by to fanoušci aby si nezaskákali a dokonce nezapogovali na punkovou věc Televizné noviny. Tu Zverky nahrál společně se skupinou Smola a Hrušky. Vystoupení pokračovalo a slovenští chlapci si vystoupení užívali pravděpodobně minimálně stejně jako fanoušci. Dokonce se na stage dostal i věc, kterou nesmím napsat. Můžeme Vám jen říct, že byl ze sdružení Přátelé Marihuany, ihned byl konzumován. Kluci nakonec museli odejít a doufám, že odcházeli stejně jako já nadšení.

Celou akci uspořádal Golem music club. Neváhejte a zavítejte sem, pokud máte možnost. 

https://www.facebook.com/golemmusicclub?fref=ts

 

 

 

 

  

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*