Ne nadarmo se říká, že deska Con Lai od Renneho Danga je to nejlepší, co doposud vydal. Bude pro něj těžké, aby udělal minimálně stejně kvalitní desku, ne-li kvalitnější. Ale pro mě je Renda bojovník a věřím, že s jeho novým projektem, na kterém momentálně pracuje, ukáže, že umí dál vytvářet kvalitu.

Renda se protentokrát rozhodl navázat na své předchozí nahrávky a na přání spousty svých fanoušků zrealizovat pokračování ságy Zmrdlife. Předchozí dva díly, které byly vydány v letech 2012 a 2014 si fanoušci oblíbili hlavně kvůli převážné agresi a syrovosti v textech. Toto EP by mělo vyjít 3.3 2018 a vyrobeno by mělo být v limitovaném množství. Z důvodu absence předprodeje bude prvních objednaných 333 kusů CD osobně podepsaných od Renneho Danga. Renne vydal rovnou první ochutnávku Vendetta v podobě videoklipu. Vizuál má na starost Jakub Stelzer.

Společně s novým videoklipem Vendetta se nám dostalo i zveřejnění coveru k CD Zmrdlife 3. Grafiku CD má stejně jako v případě alba Con Lai na starosti dvojice Lucas Blakk a Adela Bellini. Podle slov Renneho Danga bylo hlavním cílem coveru navázat graficky i náladou na předchozí projekty Zmrdlife, a proto, když porovnáme předchozí artworky, můžeme si všimnout jistých podobností.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*