Bývalý člen Bigg Bossu a současný člen Blakkwood Records – to je Refew. Má připravenou munici a netrpělivý prst na spoušti granátometu. To znamená, že již brzy vychází jeho Ofiko mixtape. Nový videosingl a předprodej právě teď!

Refew má připravený celý Ofiko mixtape, který vychází 22.6.2016. Ovšem počínaje dnešním dnem je mixtape v předprodeji na Blakk Shopu. Těšit se můžete na hosty za majkem: Delik, Majself, Boy Wonder, Rest, Viktor Sheen, Protiva, ADiss, Maniak, Elpe, Martina Fabová a Mons Berry. Na hudební produkci jsou jména jako DJ Wich, Norbert Ronin, Choppin, Kenny Rough, Fosco Alma nebo Miliard. Release párty k mixtapu Refew oznámil na 22.6. – více info na facebookové události.

Spolu se spuštěním předprodeje vychází nový videoklip Novej den, který natáčel Jakub Stelzer a hudbu dělal Jozef Engerer.

Refew o videoklipu sám říká: „Čau všem, track „Novej den“ je příběhem o frajerovi, kterej není spokojenej se svojí přítelkyní, v práci nevydělá dost peněz a šéf na něj v jednom kuse řve. Proto chodí do klubu zapíjet „žal“ s kamarádama, podvádí svou ženu a pere se. A jelikož nemá sílu na to se zabít, přeje si aby měl sílu na to začít novej den. Díky Jozefu Engererovi za skvělou hudbu a vám všem za vaše sdílení, lajky a komentáře. Peace“

 

Refew

Tracklist:

01 Bum granát (prod. Norbert Ronin)
02 Ofiko RMX (ft. Mons Berry, Protiva, Viktor Sheen, Majself, Delik, DJ Vatra) (prod. Norbert Ronin)
03 Novej den (prod. Jozef Engerer)
04 Furt může bejt hlř (ft. Maniak, Rest) (prod. Choppin)
05 Jednou to dá (ft. Boy Wonder) (prod. Norbert Ronin)
06 #nacositu (ft. Martina Fabová & Kenny Rough) (prod. Choppin)
07 Intrikář (prod. Choppin)
08 Najednou (ft. Rest, Adiss) (prod. Miliard)
09 Někdy (prod. Fosco Alma)
10 Tvoje máma (prod. Miliard)
11 Poviem ano (ft. Mons Berry) (prod. Mons Berry))
12 Mámo (prod. DJ Wich)
13 Díky moc (ft. Elpe) (prod. Leryk)

Připravil: Blakkwood Records

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*