Refew je ve formě jako nikdy předtím a připravuje se za nedlouho vystřelit svoje nové sólo album. Čekání na release date si můžete zkrátit zbrusu novým videoklipem z avízovaného alba.

 

Refew je s novým albem O Tři Bloky Dál

O tři bloky dál je název nového alba, které vydává Refew pod hlavičkou Blakkwood Records dne 1.11.2017, a právě z něj dnes vypouští do světa nový singl i s videoklipem s názvem Princezna.

Natáčení proběhlo v prostorách pražského klubu Steampunk (steampunkprague.cz), kam dorazil na otočku ze Slovenska také Kali, který je na featu. Autorem videoklipu je samozřejmě Jakub Stelzer.

Refew k celému počinu dodává: „Album O tři bloky dál je můj nejlepší projekt, kterej jsem kdy udělal a proto si stojim za každym trackem na desce. Když jsem napsal Princeznu, tak už tehdy jsem věděl, že chci na tenhle track pozvat Kaliho a o to víc jsem byl rád, že mu to sedlo a že jsme zabili hit. Doufám že vás klip bude bavit a že se vidíme na koncertech!“

Společně s premiérou klipu spouštíme předprodej alba na Blakk Shopu s výhodnými balíčky, a zároveň se spouští prodej exkluzivního merche k videoklipu Princezna.

https://www.blakkwood.com

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*