Reebok se spojil se streetwearovou značkou Black Scale, aby společně vytvořily nový vzhled modelů Instapump FURY OG a Furylite.

Grafický jazyk této sanfranciské značky, která právě slaví desetileté výročí, je charakteristický svou symbolikou. Mezi klíčové motivy patří náboženství, vláda, identita a smrt. Vše je přitom zabaleno do gotické typografie a obraznosti. Značka motivuje zákazníky, aby přemýšleli o všední společnosti a svět posuzovali objektivně.

Model Instapump Fury OG byl představen v roce 1994 jako unikátní esence futurismu a ukázka nejmodernějšího produktového designu. I po 20 letech, během nichž byl vzhled Instapump Fury odvážně upravován, si stále udržuje příznivce po celém světě, mezi něž patří i Michael “MEGA” Yabut, zakladatel značky Black Scale.

Jeho kreativní ztvárnění modelů Instapump FURY OG a Furylite je působivé. Inspiroval se křivkami a liniemi moderní architektury. Obě boty ozdobil doplňkovými materiály, mezi které patří vysoce kvalitní vepřovice, lakovaná kůže a unikátní textilie sandwich mesh, která je pojící linkou mezi dvěma designy.  Model Furylite přitahuje pohledy také zářivě zelenou barvou na patě.

Kolekci vzniklou kolaborací Reeboku a značky Black Scale zakoupíte
od 28. ledna ve Footshopu. Instapump Fury budou k dostání za 4 599 Kč, Furylite za 2 449 Kč.

 Pro více informací sledujte:

http://www.reebok.cz

Facebook.com/ReebokCzechRepublic

Instagram.com/REEBOK_CZ

O Reeboku

Reebok International Ltd., se sídlem v Cantonu, MA, USA, je přední světový designer, prodejce a distributor fitness a lifestyle obuvi, oblečení a vybavení. Amerikou inspirovaná globální značka Reebok je průkopníkem v oblasti sportovního zboží s bohatým a legendárním dědictvím. Reebok vyvíjí produkty, technologie a programy, které umožňují pohyb, a je odhodlaný doprovázet lidi na jejich cestě k naplnění jejich potenciálu. Reebok se spojuje se spotřebiteli, ať jsou kdekoli a jakkoli se rozhodnou zůstat fit – ať už je to posilování, běh, chůze, tanec, jóga nebo aerobik. Reebok Classics využívá dědictví značky a představuje kořeny značky na trhu sportovního lifestyle. Jako dceřiná společnost Adidas Group působí Reebok pod několika divizemi značky Reebok, Reebok-CCM Hockey a Sports Licenced. Reebok je výhradním dodavatelem konfekce CrossFit a CrossFit Games, oficiálním sponzorem Reebok Spartan Race; exkluzivním globálním dodavatelem konfekce UFC, a výhradním dodavatelem oblečení pro Les Mills.

Pro více informací navštivte Reebok na www.reebok.com nebo sledujte aktuální novinky na http://news.reebok.com/. Objevit Reebok můžete i zde: http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*