Rytmus, PSH, Ty Nikdy Label, Maniak, Bitman a další to v polovině června rozbalí na střeše unikátní stříbrné karosy ŠI 11 na prvním festivalu sezony, Votvíráku. Na Red Bull Stage bude živo a vystřídají se na ní jak matadoři, tak i vycházející hvězdy české a slovenské hiphopové scény.

Na 13. ročníku multižánrového festivalu Votvírák v Milovicích, na který se rok co rok vrací kapely jako Kryštof, Divokej Bill, Mandrage nebo Rybičky 48, nebude ani letos chybět pořádný nářez. Ten dorazí se špičkovou pojízdnou Red Bull Stage, na jejíž střeše se v pátek 14. června od 15:30 hodin a v sobotu 15. června od 18:00 hodin vždy do 2:00 hodin ráno vystřídá elita českého a slovenského hip hopu. Red Bull Stage ale není jen pódium, patří k ní i spousta barů postavených v její bezprostřední blízkosti, kde se můžete během koncertů osvěžit a dodat si energii na celý večer.

Páteční show na vzdušném pódiu obstarají Candymane, nejrychleji deklamující rapper Bitman, bezprostřední rapper a ve svých sděleních surový Čavalenky, heavymetalový rapper Redzed, Tubs & Pain + DJ Pirez, král slovenského hip hopu Rytmus, výrazný rapper Strapo a na závěr Smack a Yzomandias X Nik Tendo (Milion +).

V sobotu vás do varu dostanou česká rapperka Hellwana, mladá naděje českého rapu Dropkid, Prezident Lourajder a DJ Emil, oblíbený slovenský rapper Delik, Ty Nikdy Label v kompletní sestavě, Maniak, hardrockoví rappeři Řezník a DeSade v uskupení Sodoma Gomora, nekorunovaný král českého undergroundu PTK a jízdu završí česká stálice PSH.

Od 14. do 16. června se tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích objeví vedle známých kapel, které pozvání na festival Votvírák nedostali od pořadatelů poprvé a jsou zde téměř jako doma, jako například KRYŠTOF, MARPO  & TROUBLEGANG, DIVOKEJ BILL, JAROSLAV UHLÍŘ, RYBIČKY 48, DYMYTRY, HORKÝŽE SLÍŽE, STO ZVÍŘAT, XINDL X, MANDRAGE, SKYLINE, KRUCIPÜSK, VISACÍ ZÁMEK, WOHNOUT, VYPSANÁ FIXA, RYTMUS, PSH, DOGA a mnoho dalších, úplně nová, ale o nic méně populární jména.

 PRODEJ KLUBOVÝCH KARET:

Hledejte na www.votvirak.cz/eshop.

 Nejlevnější klubové karty přímo na webu www.votvirak.cz a v předprodejních sítích www.ticketstream.cz a www.ticketportal.cz.

Děti do 130 cm výšky v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.

Festival Votvírák od 14. do 16. června

Největší český festival, který již tradičně otvírá festivalové léto, startuje do roku 2019 a svého 13. ročníku s novou energií a řadou novinek. Festival v areálu milovického letiště loni potěšil kolem 70 tisíc fanoušků hudby a všestranné zábavy. Votvírák je unikátní svojí polohou v areálu letiště v Milovicích a pojme bez problémů až 100 tisíc návštěvníků. Velkou popularitu festivalu získalo zejména jeho zaměření na široké spektrum publika s důrazem na mladou generaci a rozlehlý areál jen pár kilometrů od Prahy.

Dramaturgická koncepce Votvíráku je zaměřena výhradně na českou a slovenskou scénu ve třech hlavních pilířích: rock/hard & heavy, kvalitní mainstreamový pop a v poslední době také hip hop a taneční scéna.

Na Votvíráku najdete řadu dalších aktivit, kterou festival nabídne svým návštěvníkům, počínaje herními zónami přes nejrůznější adrenalinové sporty až po tvůrčí dílny. Samozřejmostí bude chilloutová zóna, adrenalinové sportovní atrakce a pestrá nabídka gastronomie všech možných typů i cenových hladin. Nonstop zóna složená ze sestavy hudebních barů může připomenout leckteré slavné „zábavové“ ulice našich i evropských měst. Festival se nachází na ploše 210 hektarů, pojme kolem 20 tisíc stanů a umožní parkování pro více než 10 tisíc automobilů. Pozornost je věnována především bezpečnosti návštěvníků a ekologickým aspektům i s přihlédnutím k faktu, že areál a jeho okolí jsou výjimečným přírodním biotopem s unikátní faunou a flórou.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*